Bezpieczne i tanie wycieczki po całym świecie
Bezpieczne i tanie wycieczki po całym świecie, Biuro Podróży Sun Center, Babice Nowe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222856299
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Biuro Podróży Sun Center znajduje się w Babicach Nowych, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się kompleksową organizacją podróży po całym świecie. Cechuje nas doświadczenie, liczne kontakty oraz wiedza na temat wyjazdów zagranicznych. Zapraszamy.

Oferta

Biuro podróży Sun Center oferuje Państwu wakacje w najbardziej egzotycznych zakątkach świata. To, co nas wyróżnia to atrakcyjna cena, dbałość o zadowolenie Klienta i partnerstwo z innymi firmami turystycznymi, takimi jak Tours, Wezyr Holidays, Ecco Holiday, TUI, Rainbow Tours, Grecos, Neckermann, Sun&Fun, Best Reisen, 7islands, Itaka i Net Holiday. Co jest dla nas ważne przy wyborze naszych współpracowników to ich wiarygodność oraz kwalifikacje potwierdzone certyfikatami, jak i naocznymi dowodami. Współczesna turystyka to nie tylko wyzwanie pod kątem cenowym. Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Egzotyczne podróże powinny być planowane przez sprawdzone biuro, które w razie wypadku zapewni bazę noclegową, przewodnika i komfortowy powrót do domu. Oprócz ciekawej oferty turystycznej dotyczącej zwiedzania zapewniamy także:
  • bilety samolotowe,
  • bilety autokarowe.
Z nami odwiedziecie Państwo kraje takie jak Hiszpania, Cypr, Grecja, Albania, czy Czarnogóra. Oferujemy wakacje all inclusive, które nie wymagają posiadania paszportu! Zabierzemy was także do Kenii, Sri Lanki, Emiratów Arabskich, czy Jordanii.

Zapraszamy do kontaktu z biurem podróży Sun Center z Babic Nowych.

Artykuły

Dlaczego warto skorzystać z usług biura podróży?
Dlaczego warto skorzystać z usług biura podróży?
Biura podróży to popularna i wygodna opcja wyjazdowa, niosąca ze sobą wiele zalet, takich jak m.in. szeroka oferta czy bezpieczeństwo. Dowiedz się więcej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Podróży Sun Center

Biuro Podróży Sun Center, Babice Nowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Podróży Sun Center

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agata
Agata
5.0
09.11.2019
Uważam, że warto jest korzystać z usług tego biura podróży. Bardzo dobry kontakt z Klientem. Mają świetne oferty wyjazdów zagranicznych. Kupiłam u nich wycieczkę do Chorwacji i nie żałuję.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
28.09.2019
Polecam to biuro podróży. Dzięki nim przeżyłem swoje wakacje życia. Zapewnili mi tanie przeloty do Egiptu, wraz z hotelem i wyżywieniem. Wszystko w niezłej cenie.