Niezapomniane wakacje dla Ciebie!
Niezapomniane wakacje dla Ciebie!, Biuro podróży - Julia Bartosz, Milejów-Osada

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5050134952
Rok założenia:
2023
Branża:

O firmie

Biuro podróży z siedzibą w miejscowości Milejów, w województwie lubelskim, prowadzone przez Julię Bartosz to gwarancja niezapomnianych wrażeń podczas podróży. Jest nie tylko doświadczonym pilotem wycieczek, ale także profesjonalnym przewodnikiem turystycznym, gotowym zapewnić Państwu wyjątkowe doznania podczas każdej przygody. Jeśli marzą Państwo o wymarzonych wakacjach za granicą, fascynujących miejscach, poznawaniu różnych kultur i spotkaniu ciekawych ludzi, Julia Bartosz umożliwi Wam to , dzięki swojej ofercie.

Oferta

Jej oferta to kompleksowa organizacja wyjazdów, obejmującą wszelkie niezbędne elementy. Julia Bartosz zatroszczy się o bilety lotnicze, komfortowe zakwaterowanie w renomowanych hotelach, smaczne wyżywienie dostosowane do Państwa preferencji, fascynujące atrakcje, opiekę doświadczonego przewodnika, a także pełne ubezpieczenie turystyczne i ubezpieczenie wyjazdu. Bez względu na to, czy marzą Państwo o wakacjach, świątecznej podróży, weekendowym wypoczynku czy zimowej przygodzie, Julia Bartosz ma bogatą ofertę dla rodzin, par oraz grup zorganizowanych.

Biuro obsługuje różnorodne destynacje zarówno europejskie, jak i pozaeuropejskie. Julia Bartosz organizuje podróże do takich miejsc jak Barcelona, Rzym, Bułgaria, USA i wiele innych, zapewniając różnorodność i bogactwo doświadczeń dla każdego podróżnika.

Dodatkowo Julia Bartosz oferuje również organizację kolonii letnich i zimowych oraz obozów dla dzieci i młodzieży.

Wszelkie pytania dotyczące szczegółów oferty można kierować do Julii Bartosz drogą mailową lub telefoniczną.

Artykuły

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróżne? Biuro podróży - Julia Bartosz
Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie podróżne? Biuro podróży - Julia Bartosz
Zakup dodatkowej polisy turystycznej gwarantuje nam pełne bezpieczeństwo podczas naszego urlopu. Ubezpieczenie pokryje koszty leczenia oraz zapewni spokój.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro podróży - Julia Bartosz

Biuro podróży - Julia Bartosz, Milejów-Osada

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro podróży - Julia Bartosz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.