Biuro podróży, w którym dbamy o Twoje wakacje!
Biuro podróży, w którym dbamy o Twoje wakacje!, Biuro Podróży Coco Palm, Olsztyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213290384
REGON: 146133890
Dodatkowe kontakty:

789 161 802

Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Coco Palm to nie tylko biuro podróży, to miejsce, które pragnie spełniać marzenia swoich klientów o wymarzonych wakacjach o każdej porze roku. Znajdziesz nas w Olsztynie, gdzie pod okiem Małgorzaty Giery chcemy zapewnić Ci niezapomnianą przygodę.

Sprawdź naszą ofertę!

Oferta

Działamy w branży turystycznej od kilkunastu lat, doskonale rozumiejąc potrzeby klientów. Nasza oferta jest bogata i różnorodna, obejmując wycieczki zarówno po kraju, jak i za granicą, pozwalając Ci cieszyć się wolnym czasem w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom.

Co możesz znaleźć w naszej ofercie? Przede wszystkim:
  • wycieczki objazdowe zagraniczne,
  • wczasy z własnym dojazdem,
  • Last Minute,
  • wczasy All-inclusive,
  • wczasy bez paszportu,
  • wczasy z atrakcjami dla dzieci,
  • wczasy egzotyczne,
  • wakacje zimowe i wyjazdy na narty.
Nie ważne czy marzysz o wypoczynku na polskim wybrzeżu, czy też o podróży do takich zakątków, jak Chorwacja, Grecja, czy Egipt — u nas znajdziesz oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

Współpracujemy z zaufanymi partnerami, aby zapewnić Ci pobyt w komfortowych hotelach, transport autokarowy lub lotniczy, opiekę przewodnika lub rezydenta oraz liczne dodatkowe atrakcje, które wypełnią czas spędzony na wakacjach.

Nasze biuro podróży oferuje także atrakcyjne promocje na hotele, bilety lotnicze i autokarowe, a także ubezpieczenia turystyczne oraz miejsca parkingowe przy lotniskach.

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez stronę internetową lub odwiedzenie siedziby w Olsztynie. Pozwól nam spełnić Twoje marzenia o wymarzonych wakacjach!

Artykuły

Wymarzone wakacje w Grecji – dlaczego to popularny kierunek turystyczny? Biuro podróży Coco Palm
Wymarzone wakacje w Grecji – dlaczego to popularny kierunek turystyczny? Biuro podróży Coco Palm
Wakacje w Grecji to jeden z najchętniej realizowanych pomysłów turystów. Wpływ na to ma piękno kraju oraz zabytki. Sprawdź, co jeszcze czeka cię na Helladzie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Podróży Coco Palm

Biuro Podróży Coco Palm, Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Podróży Coco Palm


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.