Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi
Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi , Biuro Obsługi Nieruchomości

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7392269260
REGON: 510915526
Rok założenia:
2016

O firmie

Biuro Obsługi Nieruchomości Lokum znajduje się w Olsztynie. Firma prowadzona przez Ewę Jaroszewicz specjalizuje się we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi. Może się poszczycić dużym doświadczeniem w tym zakresie.

Oferta

Wspólnotę mieszkaniową tworzy ogół właścicieli lokali znajdujących się na danej nieruchomości. Każdemu z nich zależy na tym, by budynek i przylegająca do niego działka znajdowały się w odpowiednim stanie, dlatego coraz chętniej sięgają po pomoc profesjonalistów zarządzających nieruchomościami. Takich specjalistów skupia Biuro Obsługi Nieruchomości Lokum. Zapewnia ono indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zaangażowanie w prace księgowe, finansowe, bankowe i inne. Oferta biura obejmuje przede wszystkim pomoc finansowo-księgową. Doświadczeni księgowi prowadzą ewidencję przychodów i kosztów działalności wspólnoty oraz rozliczają czynsze i różne świadczenia. Dbają, by w dokumentach znajdowały się informacje dotyczące zysków i strat, zobowiązań poszczególnych mieszkańców i rocznych bilansów oraz sprawozdań finansowych. Ponadto współpracujący z biurem prawnik zajmuje się usługami prawnymi. Oferta w tym zakresie to:
  • windykacja
  • reprezentacja przed sądami
  • sprawy odszkodowawcze
  • doradztwo prawne
  • opiniowanie dokumentów
  • przygotowywanie dokumentów
Prace firmy polegają także na stałej współpracy z bankami. W tym przypadku kładziony jest nacisk na nowoczesne rozwiązania, takie jak bankowość elektroniczna.

Oczywiście w ofercie biura Lokum nie może zabraknąć bieżącej obsługi nieruchomości. W ramach niej firma dba o porządek na terenie okalającym budynek i w samym budynku oraz reaguje na wszystkie informacje o problemach technicznych.

Dodatkowo firma ma doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, dlatego rozbudowa zabudowań wspólnoty o kolejne budynki przebiega bezproblemowo.

Więcej informacji dotyczących biura i jego oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie podjęcia współpracy można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Biura zarządzania nieruchomościami – zakres usług
Biura zarządzania nieruchomościami – zakres usług
Profesjonalne biuro zarządzania nieruchomościami posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług, który zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz

Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz, Olsztyn

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Michał
Michał
5.0
02.05.2020
Dzięki firmie Lokum pieniądze spółdzielni są bezpieczne. Doświadczenie w branży bankowej robi swoje.
Bożena
Bożena
5.0
01.03.2020
Świetni fachowcy. Udało im się odzyskać pieniądze od dłużnika z którym już wiele lat mieliśmy problem.
Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
14.01.2020
Od kiedy Lokum zarządza finansami to mamy porządek w papierach wspólnoty! Cieszę się, że na nich trafiliśmy.
Roman
Roman
5.0
25.11.2019
Działam we władzach wspólnoty mieszkaniowej i muszę stwierdzić, że współpraca z biurem Lokum była doskonałym posunięciem. Od kiedy zarządzają nieruchomością to spadły koszty utrzymania, a wzrosły wpływy.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
17.09.2019
Z biurem Lokum wszystkie rozliczenia są na czas i mam potwierdzenie, że wpłaciłem pieniądze. Wcześniej bywało z tym różnie.
Andrzej
Andrzej
5.0
22.07.2019
Podoba mi się, że moja wspólnota współpracuje z biurem Lokum. Dzięki temu nie mamy już problemu z uciążliwym sąsiadem, który nie płacił.
Norbert
Norbert
5.0
15.05.2019
Z firmą Lokum nie ma żadnych problemów. Posesja jest czysta, a instalacje budynku działają bez zarzutu.
Aga
Aga
5.0
02.03.2019
Świetni fachowcy. Od kiedy administrują budynkiem to wszystko działa.