Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi
Zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi, Biuro Obsługi Nieruchomości

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7392269260
REGON: 510915526
Rok założenia:
2016

O firmie

Biuro Obsługi Nieruchomości Lokum znajduje się w Olsztynie. Firma prowadzona przez Ewę Jaroszewicz specjalizuje się we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi. Może się poszczycić dużym doświadczeniem w tym zakresie.

Oferta

Wspólnotę mieszkaniową tworzy ogół właścicieli lokali znajdujących się na danej nieruchomości. Każdemu z nich zależy na tym, by budynek i przylegająca do niego działka znajdowały się w odpowiednim stanie, dlatego coraz chętniej sięgają po pomoc profesjonalistów zarządzających nieruchomościami. Takich specjalistów skupia Biuro Obsługi Nieruchomości Lokum. Zapewnia ono indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zaangażowanie w prace księgowe, finansowe, bankowe i inne. Oferta biura obejmuje przede wszystkim pomoc finansowo-księgową. Doświadczeni księgowi prowadzą ewidencję przychodów i kosztów działalności wspólnoty oraz rozliczają czynsze i różne świadczenia. Dbają, by w dokumentach znajdowały się informacje dotyczące zysków i strat, zobowiązań poszczególnych mieszkańców i rocznych bilansów oraz sprawozdań finansowych. Ponadto współpracujący z biurem prawnik zajmuje się usługami prawnymi. Oferta w tym zakresie to:
  • windykacja
  • reprezentacja przed sądami
  • sprawy odszkodowawcze
  • doradztwo prawne
  • opiniowanie dokumentów
  • przygotowywanie dokumentów
Prace firmy polegają także na stałej współpracy z bankami. W tym przypadku kładziony jest nacisk na nowoczesne rozwiązania, takie jak bankowość elektroniczna.

Oczywiście w ofercie biura Lokum nie może zabraknąć bieżącej obsługi nieruchomości. W ramach niej firma dba o porządek na terenie okalającym budynek i w samym budynku oraz reaguje na wszystkie informacje o problemach technicznych.

Dodatkowo firma ma doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, dlatego rozbudowa zabudowań wspólnoty o kolejne budynki przebiega bezproblemowo.

Więcej informacji dotyczących biura i jego oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie podjęcia współpracy można się kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Artykuły

Biura zarządzania nieruchomościami – zakres usług
Biura zarządzania nieruchomościami – zakres usług
Profesjonalne biuro zarządzania nieruchomościami posiada w swojej ofercie szeroki zakres usług, który zadowoli nawet najbardziej wymagających mieszkańców.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz

Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz, Olsztyn

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Nieruchomości "LOKUM" Ewa Jaroszewicz

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Norbert
Norbert
5.0
15.05.2019
Z firmą Lokum nie ma żadnych problemów. Posesja jest czysta, a instalacje budynku działają bez zarzutu.
Aga
Aga
5.0
02.03.2019
Świetni fachowcy. Od kiedy administrują budynkiem to wszystko działa.