Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532178387
REGON: 340434979
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Nasza aktywna działalność w branży budowlanej sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz większej ilości ...
Bydgoszcz, Gołębia 70B lok. 21
Zakres usług świadczonych przez firmę JKJ Projekt obejmuje przede wszystkim nadzory budowlane. Prze...
Bydgoszcz, Gołębia 70B lok. 21
Stworzyliśmy szeroką ofertę usługową, która spełni Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Podejmujemy s...
W ramach działalności Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego wykonywane są takie czynności, j...

O firmie

Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project zlokalizowane jest w Niemczu, na terenie powiatu bydgoskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy od 2008 roku, zatem mamy spore doświadczenie w branży.

Oferta

Nasza firma od wielu lat związana jest z obsługą inwestycji. Doświadczenie zdobyte w tej branży pomaga nam w realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi kompleksowo, angażując się w każde powierzone nam zadanie. Zajmujemy się pełnym nadzorem budowlanym. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie wykorzystują swoją wiedzę techniczną i są w stanie udzielić pełnego doradztwa.

Bierzemy udział w realizacji inwestycji budowlanych, dokładnie ją kontrolując, aby wszystko przebiegło zgodnie z projektem. Podczas współpracy, klienci mogą liczyć na stały kontakt z naszymi pracownikami.

Obsługujemy klientów w zakresie wykonawstwa inwestycji zarówno dotyczących domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej.

Oferujemy wykonanie dokumentacji budowlanej. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę związaną ze sporządzeniem niezbędnych dokumentów oraz wniosków. Obsługujemy klientów w zakresie mapek i projektów.

Kończąc współpracę z naszymi klientami, przekazujemy klucze do domu lub budynku użytkowego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie wykonać zadania rzetelnie i profesjonalnie.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta. Podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem. Analizujemy każdy przypadek osobno. Na bieżąco śledzimy przepisy prawa związane z budownictwem.

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk

Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk, Niemcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk