Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532178387
REGON: 340434979
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Nasza aktywna działalność w branży budowlanej sprawia, że zdobywamy zaufanie coraz większej ilości ...
W naszej instytucji wydajemy postanowienia związane z wstrzymywaniem robót budowlanych i pozwolenia...
Naszą specjalnością jest doradztwo inwestycyjne. Działamy nieprzerwanie od 2008 roku i to właśnie w...
Zajmujemy się głównie usługami związanymi z kontrolami stanu technicznego obiektów budowlanych. W s...

O firmie

Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project zlokalizowane jest w Niemczu, na terenie powiatu bydgoskiego, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działamy od 2008 roku, zatem mamy spore doświadczenie w branży.

Oferta

Nasza firma od wielu lat związana jest z obsługą inwestycji. Doświadczenie zdobyte w tej branży pomaga nam w realizacji nawet najtrudniejszych zadań.

Specjalizujemy się w obsłudze inwestycji budowlanych. Świadczymy usługi kompleksowo, angażując się w każde powierzone nam zadanie. Zajmujemy się pełnym nadzorem budowlanym. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie wykorzystują swoją wiedzę techniczną i są w stanie udzielić pełnego doradztwa.

Bierzemy udział w realizacji inwestycji budowlanych, dokładnie ją kontrolując, aby wszystko przebiegło zgodnie z projektem. Podczas współpracy, klienci mogą liczyć na stały kontakt z naszymi pracownikami.

Obsługujemy klientów w zakresie wykonawstwa inwestycji zarówno dotyczących domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynków użyteczności publicznej.

Oferujemy wykonanie dokumentacji budowlanej. Staramy się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Przygotowaliśmy bogatą ofertę związaną ze sporządzeniem niezbędnych dokumentów oraz wniosków. Obsługujemy klientów w zakresie mapek i projektów.

Kończąc współpracę z naszymi klientami, przekazujemy klucze do domu lub budynku użytkowego. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie wykonać zadania rzetelnie i profesjonalnie.

Zależy nam na pełnej satysfakcji klienta. Podchodzimy do każdego zadania z pełnym zaangażowaniem. Analizujemy każdy przypadek osobno. Na bieżąco śledzimy przepisy prawa związane z budownictwem.

Kontakt

Kontakt Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk

Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk, Niemcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Obsługi Inwestycji Sun Project Rafał Chomiuk