Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
11:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
11:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8513109924
REGON: 320792387
Rok założenia:
2010

O firmie

Biura rachunkowe, Biuro Księgowo podatkowe sp. z o.o., Szczecin Biuro księgowo-podatkowe, prowadzone przez Jacka Kalickiego, mieści się w Szczecinie. Działamy na rynku od 2005 roku. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe dla firm.

Certyfikaty i dyplomy

Jacek Kalicki, od 2002 roku posiada certyfikat Ministerstwa Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Oferta

Przedsiębiorcom, szczególnie początkującym, niełatwo odnaleźć się w skomplikowanych przepisach księgowych. Pomagamy osobom prowadzącym działalność gospodarczą i przejmujemy od nich wszelkie obowiązki związane z podatkami i księgowością, dzięki czemu właściciele firm mogą skupić się wyłącznie na rozwoju swojego biznesu. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do małych przedsiębiorstw.

Jakie usługi świadczymy w naszym biurze księgowo-podatkowym?

Oferujemy szeroki zakres usług, mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę. Do zakresu naszej działalności należy:
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • KPiR,
  • rejestry VAT,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia.
Ponadto sporządzamy deklaracje podatkowe i deklaracje ZUS. Prowadzimy także sprawy kadrowo-płacowe oraz sporządzamy sprawozdania finansowe i statystyczne. Dodatkowo przygotowujemy roczne rozliczenia PIT. Na życzenie klienta, rozliczenie wysyłamy elektronicznie do urzędu skarbowego. Uwzględniamy ulgi na dzieci, na internet czy rehabilitacyjne. Przygotowujemy także wnioski o zwrot VAT od materiałów budowlanych. Szczegółowy zakres czynności wykonywanych przez nasze biuro księgowo-podatkowe ustalamy z klientem indywidualnie.

Jakie usługi świadczymy dodatkowo?

Dodatkowo świadczymy usługi takie jak projektowanie oraz tworzenie stron internetowych. Zajmujemy się również modernizacją i aktualizacją istniejących serwisów. Ponadto pomagamy w wyborze hostingu oraz przy wyborze i rejestracji domeny. Projektując serwis, kierujemy się oczekiwaniami naszych klientów. Tworzymy strony łatwe w zarządzaniu oraz atrakcyjne dla internautów. Strony są idealnie dopasowane do ekranu komputera, tabletu czy też telefonu komórkowego. Stosujemy System Zarządzania Treścią (CMS), dzięki któremu tworzenie i aktualizacja tekstów, umieszczanie zdjęć, banerów czy linków jest łatwe i szybkie. Zapewniamy, że dbamy także o właściwe pozycjonowanie serwisu.

Co jeszcze znajduje się w ofercie biura prowadzonego przez Jacka Kalickiego ?

W ofercie biura kierowanego przez Jacka Kalickiego, znajdą Państwo także usługi ksero oraz drukowania z plików (nośniki USB, płyty CD i DVD, strony internetowe, e-mail). Wykonujemy ksero i wydruki czarno-białe oraz wydruki kolorowe. Zajmujemy się także tłumaczeniem z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki tekstów, takich jak ulotki, broszury, strony internetowe, pisma, formularze czy napisy do filmów.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy każde zlecenie realizują profesjonalnie, terminowo i z dbałością o detale. Naszym niekwestionowanym atutem są także dogodne rozwiązania cenowe.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji.

Kontakt

Kontakt Biuro Księgowo podatkowe sp. z o.o.

Biuro Księgowo podatkowe sp. z o.o., Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Księgowo podatkowe sp. z o.o.