Doradztwo ekonomiczno-finansowe
Doradztwo ekonomiczno-finansowe, Biuro Konsultingowo Prawne Sp. z o.o., Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343533739
REGON: 362290641
KRS: 0000571600
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Biuro Konsultingowo Prawne znajduje się w Nowym Sączu, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w fachowym doradztwie ekonomiczno-finansowym. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 2015 roku. Wieloletnie doświadczenie, a także wysokie kwalifikacje przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności naszego biura jest konsulting. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór szkoleń, które ponoszą kwalifikacje oraz umiejętności zawodowe. W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe doradztwo ekonomiczno-finansowe. Oferujemy również doradztwo gospodarcze. Oprócz tego zajmujemy się pomocą w uzyskaniu dotacji na szkolenia - jesteśmy w stanie sporządzić odpowiednie wnioski oraz dokumentację.

Oferujemy:
  • szkolenia komputerowe,
  • szkolenia językowe,
  • szkolenia zawodowe,
  • szkolenia unijne,
  • szkolenia dla rolników.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej. Udzielamy fachowych porad zawodowych. Nasza oferta obejmuje również prowadzenie dokumentacji księgowej. Uzupełnienie naszej szerokiej oferty stanowi pisanie biznesplanów.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwani naszych Klientów. Dysponujemy bogatą ofertą szkoleń. Zapewniamy rzetelność oraz terminowość.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

W czym pomóc może profesjonalne biuro konsultingowo-prawne?
W czym pomóc może profesjonalne biuro konsultingowo-prawne?
Biuro konsultingowo-prawne to pomoc zarówno dla przedsiębiorców, jak i pracowników czy rolników. Specjalista doradzi wybór szkolenia, pomoże też przy rozwoju.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Konsultingowo Prawne Sp. z o.o.

Biuro Konsultingowo Prawne Sp. z o.o., Nowy Sącz

Opinie (2)

Opinie o firmie Biuro Konsultingowo Prawne Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Aneta
Aneta
5.0
28.05.2019
Serdecznie polecam ich ofertę, pomogli mi w wyborze odpowiedniego szkolenia, za co dziękuję.
Mariusz
Mariusz
5.0
25.03.2019
Zgłosiłem się do tego biura, ponieważ chciałem, aby moi pracownicy mieli możliwość rozwoju umiejętności zawodowych. Konsultant pomógł mi w wyborze szkolenia, z którego każdy był zadowolony. Polecam!