Porady w zakresie obowiązków podatkowych
Porady w zakresie obowiązków podatkowych, Biuro Doradztwa Podatkowego Lidia Sarnecka, Toruń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8751066363
REGON: 340050546
Rok założenia:
2006

O firmie

Biuro Doradztwa Podatkowego prowadzone przez Lidię Sarnecką znajduje się w Toruniu. Działa od kilkunastu lat oferując kompleksową pomoc rachunkową. Wykonuje zlecenia na rzecz podmiotów gospodarczych różnej wielkości.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej wiążę się z licznymi obowiązkami, które zgodnie z obowiązującymi przepisami można scedować na rzecz innego podmiotu. Najlepiej wybrać takie biuro rachunkowe, które może poszczycić się długą działalnością i licznymi zadowolonymi klientami. Tak jest w przypadku Biura Doradztwa Podatkowego Doradztwa Lidii Sarneckiej.

Jaka jest oferta Biura Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej z Torunia?
Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem księgowości. W ramach usług księgowych udzielana jest pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz prowadzone są księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów oraz księgi ryczałtowe. Ponadto na ofertę biura składają się takie usługi jak:
 • ewidencja środków trwałych,
 • roczne sprawozdania finansowe,
 • sprawozdania statystyczne,
 • analizy finansowe,
 • wyprowadzanie zaległości,
 • organizacja inwentaryzacji,
 • rozliczanie opłat środowiskowych,
 • sporządzanie wniosków kredytowych.
Usługi wykonywane są w ramach pakietów podstawowego, rozszerzonego i premium. W pierwszym przypadki to klienci wypełniają dokumenty, a księgowi je sprawdzają. W najbardziej rozbudowanym to biuro prowadza wszystkie dane. Tam, gdzie jest to możliwe, biuro oferuje prowadzenie księgowości online. Dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze.

Czym są porady podatkowe udzielane w Biurze Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej?

Porady podatkowe udzielane w Biurze Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej dotyczą m.in. wysokości podatków PIT, CIT i VAT oraz dat ich płatności. W biurze przygotowywane są też dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji między powiązanymi podmiotami, a księgowi prowadzą audyty podatkowe. Mogą też reprezentować klientów przed US i w sądzie.

Jakie usługi kadrowo-płacowe oferuje Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej?
Usługi kadrowo-płacowe oferowane przez Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej to m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie list płac oraz zgłaszanie pracowników do ZUS-u i ich wyrejestrowywanie, kiedy tylko zakończą pracę dla firmy klienta. Ponadto przygotowywane są zaświadczenia, w tym zaświadczenia o wysokości zarobków i stażu pracy, prowadzone są ewidencje pracownicze oraz obliczane są składki na ubezpieczenia społeczne.

Więcej informacji dotyczących Biura Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej znajduje się na stronie internetowej. Kontakt można nawiązać zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty mailowej.

Artykuły

Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej: Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
Biuro Doradztwa Podatkowego Lidii Sarneckiej: Podatkowe księgi przychodów i rozchodów
Księgi przychodów i rozchodów, stosowane są przez małe i średnie podmioty gospodarcze, które uprawnione są do stosowania tak zwanej księgowości uproszczonej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Biuro Doradztwa Podatkowego Lidia Sarnecka

Biuro Doradztwa Podatkowego Lidia Sarnecka, Toruń

Słowa kluczowe

Aktualności

 • ksiegi rachunkowe

  09.05.2023

  Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów to obowiązek, któremu podlegają osoby fizyczne, prowadzące działalność gospodarczą i wspólnicy spółek osobowych, którzy wybrali opodatkowanie podatkiem dochodowym zarówno w wersji skali podatkowej, jak i podatkiem liniowym. Nasze biuro przejmuje na siebie te czynności, a wszelkie rozliczenia wykonujemy terminowo i dokładnie.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Doradztwa Podatkowego Lidia Sarnecka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.