Szacowanie wartości domów, działek i pojazdów
Szacowanie wartości domów, działek i pojazdów, Biuro Doradcy Majątkowego Zbigniew Kacprzak, Rumia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9580435014
REGON: 192878937
Dodatkowe kontakty:

587 193 279

Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Nazywam się Zbigniew Kacprzak i prowadzę Biuro Doradcy Majątkowego. Moja firma mieści się w Rumi, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Rozpocząłem działalność w 2003 roku i od kilkunastu lat zajmuję się rzeczoznawstwem majątkowym. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia i gwarantuję profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Oferta

Od początku działalności zajmuję się realizowaniem usług na zlecenie klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji takich jak sądy i urzędy skarbowe. Zapewniam indywidualne podejście do każdego zlecenia, szybkie realizowanie zamówionych wycen i przedstawienie faktycznej rynkowej wartości nieruchomości oraz ruchomości. Moje wyceny są potrzebne do uzyskania kredytu, zawarcia polisy ubezpieczeniowej, sprzedania lub kupna nieruchomości, podziału majątku oraz ustalenia wysokości podatku. Wyceny, które wykonuję najczęściej obejmują nieruchomości. W tym zakresie zajmuję się takimi czynnościami jak szacowanie wartości nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych. Może to być:
  • wycena domów
  • wycena obiektów przemysłowych
  • wycena działek niezabudowanych
  • wycena szpitali
  • wycena stacji paliw
  • wycena biur
  • wycena nieruchomości rolnych
  • wycena magazynów
  • wycena nieruchomości leśnych
Na zlecenie instytucji i osób fizycznych zajmuję się także określaniem praw majątkowych, ograniczonych praw rzeczowych i praw zobowiązaniowych. Te ostatnie to spółdzielcze prawo do lokalu oraz prawo użytkowania, służebności, dożywocia i renty.

Uzupełnieniem moich usług rzeczoznawczych jest sprawdzanie wartości maszyn i całych instalacji chemicznych, linii technologicznych i rozmaitych rurociągów.

Więcej informacji związanych z działalnością mojego biura mogą Państwo uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Biuro Doradcy Majątkowego Zbigniew Kacprzak

Biuro Doradcy Majątkowego Zbigniew Kacprzak, Rumia

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Doradcy Majątkowego Zbigniew Kacprzak