Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6652952327
REGON: 381210370

O firmie

Biuro Detektywistyczne Kevlar powstało w 2018 r.. Siedziba mieści się w Poznaniu. Założycielem Biura jest licencjonowany Detektyw Przemysław Ligocki, związany z branżą detektywistyczną od 2021 roku. Zapraszamy do Kontaktu 730 934 999, kevlar.detektyw@wp.pl

Oferta

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Wiedza i umiejętności, które zdobyłem podczas studiów wykorzystuję podczas codziennej pracy nad sprawami moich Klientów. Dobrałem zespół najlepszych fachowców, którzy zrealizują najtrudniejsze zlecenia. Oferuję usługi zarówno na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Obsługuję osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Zadania, których się podejmuję to między innymi:
  • zbieranie dowodów do spraw rozwodowych,
  • zbieranie dowodów do spraw o alimenty,
  • poszukiwanie osób zaginionych / poszukiwanych,
  • zbieranie dowodów w sprawach nieuczciwej konkurencji,
  • potwierdzenie wiarygodności przyszłych i obecnych pracowników,
  • weryfikacja kontrahentów, oferentów,
  • zbieranie dowodów w sprawach gospodarczych.
Ponadto zajmuję się ustalaniem majątku danej osoby, legalnych bądź nielegalnych źródeł dochodów, adresu zameldowania czy numeru telefonu. Zlecić mi można również prace polegające na wykrywaniu lokalizatorów GPS, podsłuchów oraz innych urządzeń szpiegowskich.

Oprócz tego prowadzę sprawy kryminalne. Gromadzę informacje do spraw, w których toczy się postępowanie karne. Wykonuję czynności mające na celu wykrycie sprawców lub świadków przestępstw oraz czynności związane z oczyszczeniem z niesłusznie postawionych zarzutów.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. Zapraszam do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biuro Detektywistyczne Kevlar Przemysław Ligocki

Biuro Detektywistyczne Kevlar Przemysław Ligocki, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Biuro Detektywistyczne Kevlar Przemysław Ligocki