Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9590897029
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

W naszym menu można znaleźć głównie dania tradycyjnej polskiej kuchni, ale nie tylko. Zapewniamy sp...
Zajmujemy się prowadzeniem lokalu gastronomicznego, w którym najważniejsze jest dla nas spełnianie ...
Oferuje klientom nie tylko możliwość skorzystania z usługi jedzenia na trasie, ale także to, co naj...
Możemy Państwu zaproponować pyszne dania kuchni polskiej. Przygotowujemy domowe obiady, które wykon...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 9590897029 została umieszczona firma: "Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Kielce w województwie świętokrzyskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2019. Przedsiębiorstwo znajduje się na Batalionów Chłopskich 24. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 25-670 Kielce. Firmę odnajdziesz korzystając ze współrzędnych geograficznych GPS: 50.8956838938526N, 20.5540841735494E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: grazyna.piotrowicz69@interia.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna" to Restauracje polskie.

"Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna" oferuje w swoim menu obszerny wybór dań mięsnych oraz bezmięsnych, a także kompleksowe przygotowanie ze świeżych i starannie dobranych składników specjalnych dań dostosowanych do indywidualnych życzeń przy organizacji uroczystości rodzinnych lub biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 504 701 887 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna

Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna, Kielce

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Bistro Nabogato Piotrowicz Grażyna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.