Niezapomniane miejsce na wesele
Niezapomniane miejsce na wesele, Biorę to! Iwona Chojnacka, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842683798
Rok założenia:
2019

O firmie

Sala imprezowa Biorę to! powstała w 2019 roku. Nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Zajmujemy się wynajmem sali na imprezy okolicznościowe. Właścicielką jest Iwona Chojnacka.

Oferta

Pewnie nie raz zdarzyła się Państwu sytuacja, że chcą zorganizować imprezę, a nie mają miejsca, w którym można by to zrobić. Czasem po prostu z pewnych powodów nie chcemy tego robić w lokalu z pełnym wyżywieniem i określonym wystrojem, czasem nas na to nie stać. Nasza oferta jest idealna pod względem dowolności. To nasi Kliencie decydują o dekoracjach na sali, o tym, co będą jeść i kto to jedzenie przygotuje.

Z naszej strony zapewniamy wynajęcie sali wraz z zastawą, stołami i krzesłami. Udostępniamy lasery, głośniki oraz klubowe oświetlenie. Zaproponować możemy 3 poziomowe sale. Od 30 osób siedzących do 50 osób, na każdej z nich. Najczęściej wynajmujemy sale na takie imprezy jak:
  • 18-stki,
  • urodziny,
  • wieczory panieńskie i kawalerskie,
  • komunie,
  • chrzciny,
  • wesela
  • konferencje,
  • spotkania biznesowe,
  • imprezy firmowe.
Do dyspozycji gości są: łazienki, kącik zabaw dla dzieci, lodówka, mikrofalówka i czajnik oraz zastawa stołowa. Z racji tego, że dopiero co otworzyliśmy działalność, wszystko jest zupełnie nowe i estetyczne. Przy wyborze zastawy i mebli kierowaliśmy się funkcjonalnością i elegancją. Każdy element do siebie pasuje i tworzy wspaniały klimat.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Udane osiemnaste urodziny – jak zorganizować imprezę?
Udane osiemnaste urodziny – jak zorganizować imprezę?
Osiemnaste urodziny to okazja do wspólnego świętowania z rodziną i przyjaciółmi. Jak zaplanować taką imprezę, by była udana? Wiele zależy od wyboru miejsca.

Wideo

Kontakt

Kontakt Biorę to! Iwona Chojnacka

Biorę to! Iwona Chojnacka, Gdańsk

Opinie (2)

Opinie o firmie Biorę to! Iwona Chojnacka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Basia
Basia
5.0
05.09.2019
Wystrój sali bardzo gustowny. Przede wszystkim jest bardzo czysto i zadbanie. Śmiało można robić tam każdy typ imprezy.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
27.07.2019
Wspaniała ta sala. Świetnie się na niej czuję. Już byłam tam na dwóch imprezach. Jedną sama organizowałam. Szybo ustala się wszelkie szczegóły z właścicielką.