Oferujemy ubezpieczenia domów i mieszkań
Oferujemy ubezpieczenia domów i mieszkań, Big Baltona Jeruzal Jacek, Otwock

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321201897
REGON: 12643616
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Agencja ubezpieczeniowa Big Baltona prowadzona jest przez Jacka Jeruzala. Siedziba naszej firmy znajduje się w Otwocku, na terenie województwa mazowieckiego. Posiadamy ponaddwudziestoletnie doświadczenie na rynku, działamy w branży od 1997 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży ubezpieczeń dostosowanych do Państwa potrzeb. Proponujemy szeroki wybór ubezpieczeń zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Dobierzemy je tak, by spełniły Państwa oczekiwania. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
  • ubezpieczenia pojazdów,
  • ubezpieczenia nieruchomości,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne.
Proponujemy Państwu korzystne ubezpieczenia samochodów osobowych i ciężarowych - OC, AC, NNW czy Assistance. Oferujemy ubezpieczenie od uszkodzenia lub zniszczenia szyb oraz ryzyka prowadzenia sporów prawnych. Przygotujemy dla Państwa całe pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapewniamy ponadto ubezpieczenia domów i mieszkań od takich niebezpieczeństw jak kradzież z włamaniem, pożar, huragan i wszelkie zdarzenia losowe oraz NNW. Zabezpieczymy sprzęt elektroniczny oraz szyby. Ubezpieczeniem obejmiemy lokale, elementy stałe i ruchomości domowe, takie jak podłogi, armatura, sprzęt RTV i AGD czy odzież, a także budynki gospodarcze, w budowie, domki letniskowe czy budynki gospodarcze.

Oferujemy ubezpieczenia turystyczne. Proponujemy Państwu ubezpieczenia na wypadek choroby lub śmierci bliskiej osoby.

Zapewniamy też ubezpieczenia dla firm. Są to między innymi OC działalności gospodarczej, przewoźnika i mienia w transporcie. Proponujemy ubezpieczenia finansowe, pojazdów firmowych oraz majątku firmy i pracowników.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Służymy naszym fachowym doradztwem przy wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Zapraszamy do skorzystania z usług agencji ubezpieczeniowej Big Baltona w Otwocku.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Big Baltona Jeruzal Jacek

Big Baltona Jeruzal Jacek, Otwock

Opinie (8)

Opinie o firmie Big Baltona Jeruzal Jacek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Patryk
Patryk
5.0
08.07.2019
Ubezpieczam tutaj właściwie wszystko - dom, auto, działkę, mam też ubezpieczenie na życie, Nigdzie nie dobrali mi lepszych ofert.
Darek
Darek
5.0
25.05.2019
Przemiła obsługa, zawsze służą poradą. Jak się ubezpieczać, to tylko tutaj!
Majka
Majka
5.0
20.03.2019
Szeroki wybór ofert, potrafią je tak dostosować, że mam wrażenie, że są szyte dokładnie na moje potrzeby. Super.
Hanna
Hanna
5.0
15.01.2019
Ubezpieczam tutaj dom i samochód, bardzo fajne warunki, nie płacę dużo a przynajmniej śpię spokojnie.
Paweł
Paweł
5.0
04.11.2018
Bardzo dobra ubezpieczalnia, bezproblemowa obsługa i korzystne oferty. Polecam.
Ola
Ola
5.0
06.09.2018
Często wyjeżdżam na własną rękę w podróże zagraniczne, więc obowiązkowo wykupuję ubezpieczenie - zawsze tutaj. Korzystna cena i jestem zabezpieczona przed wszystkim.
Igor
Igor
5.0
03.07.2018
Odkąd znaleźli mi ubezpieczenie samochodu dużo tańsze niż w internecie, korzystam wyłącznie z ich oferty. Mają bardzo korzystne warunki dopasowane dokładnie do moich potrzeb. Polecam.
Klaudia
Klaudia
5.0
02.05.2018
Moja ulubiona ubezpieczalnia. Bardzo dobra i rzetelna obsługa, cierpliwie i ze zrozumieniem podchodzą do każdego klienta. Od dłuższego czasu ubezpieczam się tylko tutaj.