Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6881001591
REGON: 370271264
Rok założenia:
1995

O firmie

Przedsiębiorstwo turystyczno-usługowe Bieszczady znajduje się w Solinie, na terenie województwa podkarpackiego. Działalność prowadzimy od 1995 roku. Zajmujemy się wynajmem pokoi noclegowych.

Oferta

Zajmujemy się prowadzeniem bazy noclegowej w Bieszczadach. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych.

Dysponujemy prawie 400 miejscami noclegowymi, w pokojach 2-osobowych, 4-osobowych typu studio (2+2) oraz 5-osobowych typu studio (2+3). Pokoje są wyposażone w łazienki i bezprzewodowy internet dla gości.

Na terenie ośrodka znajduje się:
  • sala konferencyjna,
  • świetlica,
  • sala dyskotekowa,
  • miejsca na ogniska i grille,
  • boiska sportowe,
  • tenis stołowy.
Odwiedzający nas goście mogą zostawić swój pojazd na bezpłatnym parkingu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Dbamy także o to, by pobyt w naszym ośrodku był dla Państwa komfortowy. Ogromnymi atutami są piękny krajobraz oraz czyste powietrze.

W okresie wiosenno-letnim do naszego kompleksu wypoczynkowego chętnie przyjeżdżają kolonie i zielone szkoły.
Zapewniamy pobyty indywidualne oraz grupowe. Dodatkowo organizujemy bale sylwestrowe, zabawy karnawałowe i uroczystości okolicznościowe.

W naszej kuchni przygotowywane są najwyższej jakości potrawy regionalne. Dla grup zorganizowanych proponujemy możliwość wyboru menu, a kucharze zadbają o to, by potrawy były zróżnicowane i przede wszystkim smaczne.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia pensjonatu Bieszczady w Solinie.

Kontakt

Kontakt Bieszczady. Przedsiębiorstwo turystyczno-usługowe

Bieszczady. Przedsiębiorstwo turystyczno-usługowe, Solina

Opinie (1)

Opinie o firmie Bieszczady. Przedsiębiorstwo turystyczno-usługowe

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
12.11.2015
Świetne miejsce na spływy kajakowe. Solina jest przepiękna i zawsze z chęcią tam wracam. Ośrodek niczego sobie jak na wyjazd rekreacyjny. Plus za dodatkowe atrakcje i dobre ceny. A jeszcze Bieszczady… //ot