Klasyczne i nowoczesne meble na zamówienie
Klasyczne i nowoczesne meble na zamówienie, Biel-Kuchnie R. Biel, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6772052951
REGON: 350504181

O firmie

Szukasz mebli, które odmienią wnętrze Twojego mieszkania? Przyjdź do nas i zamów niepowtarzalne meble o ciekawym designie. Siedziba naszego studia mebli Biel-Kuchnie, prowadzonego przez Romana Biela, znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Duże doświadczenie oraz dbałość o każdy szczegół stanowią gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie oraz produkcja mebli kuchennych zgodnie z życzeniem Klienta. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę, a także atrakcyjne ceny. Zlecenia realizujemy z dużą dbałością o każdy detal, wykorzystując do tego materiały najwyższej jakości. Meble tworzymy w oparciu o najnowsze trendy. Oferujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne modele kuchni.

Ponadto oferujemy wykonanie systemów szaf wnękowych, a także wolnostojących. Zajmujemy się również produkcją mebli łazienkowych, które są niezwykle funkcjonalne, a do tego stanowią ciekawą ozdobę każdej łazienki. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Klientów, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie montażu wykonanych przez nas mebli wraz z zabudową. Zajmujemy się również podłączaniem sprzętów AGD.

Wieloletnie doświadczenie w branży bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Do każdego Klienta podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu projekty mebli zyskują niepowtarzalny design. Zatrudniamy doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych stolarzy, którzy wszelkie zlecenia realizują dokładnie i terminowo.

Ponadto niewątpliwym atutem naszego studia jest wyposażenie. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam realizację wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Biel-Kuchnie.

Marki i specjalizacje

Egger, Lechner - płyty meblowe i blaty.Blum, Kesse­böh­mer, Hettich, Häfele, PEKA - sys­temy szu­flad, oku­cia i akce­so­ria.

Kontakt

Kontakt Biel-Kuchnie R. Biel

Biel-Kuchnie R. Biel, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Biel-Kuchnie R. Biel