Pełna oferta usług z zakresu BHP
Pełna oferta usług z zakresu BHP, BHP Profes Nadzór i doradztwo Mariusz Sochacki, Olkusz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6371003154
REGON: 272391981
Rok założenia:
1999
Branża:

O firmie

Służymy naszym nadzorem i doradztwem w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy już od 1995 roku. Siedziba naszej firmy BHP-Profes mieści się w Olkuszu, na terenie województwa małopolskiego. Osobą decyzyjną jest Mariusz Sochacki.

Oferta

Proponujemy Państwu bardzo szeroki zakres usług związany z BHP. Wystosowaliśmy ofertę zarówno do firm, jak i organizacji oraz instytucji. Elementem działalności naszej firmy BHP-Profes jest organizowanie szkoleń wstępnych, a także kontrole stanu BHP i sporządzanie analiz okresowych. Podejmujemy się także oceny ryzyka zawodowego pracowników w miejscu pracy. Co więcej, opracowujemy instrukcje stanowiskowe i BHP. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy służą swoimi kompetencjami w zakresie organizacji i metod pracy na niebezpiecznych i szkodliwych dla zdrowia stanowiskach.
Nasza oferta obejmuje również:
  • badania środowiskowe
  • przegląd ppoż.
  • sporządzanie protokołów stanu bezpieczeństwa pożarowego
  • dochodzenia powypadkowe
  • zaopatrzenie w sprzęt gaśniczy
  • zamieszczanie znaków bezpieczeństwa
Nadzorowane przez nas obiekty wyposażane są również w tablice informacyjne i wykazy telefonów alarmowych. Uzupełniamy naszą ofertę o doradztwo w zakresie metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne lub szkodliwe dla zdrowia oraz reprezentowanie Klienta w przypadku inspekcji organów kontroli. Służymy fachowym doradztwem w zakresie obowiązujących przepisów prawa. Regularne szkolenia sprawiają, że jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami i normami. Zwracamy uwagę na dotrzymywanie ustalonych terminów.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdą tam Państwo pozostałe informacje o firmie BHP-Profes. Zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt BHP Profes Nadzór i doradztwo Mariusz Sochacki

BHP Profes Nadzór i doradztwo Mariusz Sochacki, Olkusz

Opinie (1)

Opinie o firmie BHP Profes Nadzór i doradztwo Mariusz Sochacki

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
20.03.2014
polecam Pana Mariusza ceny jak wszędzie ale podejście super