Księgowość, kadry i prace, odzyskanie VAT, wybór formy opodatkowania
Księgowość, kadry i prace, odzyskanie VAT, wybór formy opodatkowania, Betax - Biuro Rachunkowe i Ksiegowość, Bożejowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6120010754
Rok założenia:
2001

O firmie

Biuro rachunkowe Betax mieści się w Bożejowicach i w Bolesławcu. Działamy już od ponad dwudziestu lat, oferując usługi z zakresu księgowości, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Odzyskujemy vat naliczony naszym klientom przez firmy europejskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Firma Betax w Bożejowicach oferuje usługi księgowe i kadrowo-płacowe. Naszą ofertę kierujemy do małych i dużych podmiotów gospodarczych. Mamy ubezpieczenie OC. Nasza współpraca z Krajową Izbą Doradców Podatkowych zapewnia nam dostęp do najnowszych szkoleń i informacji. Regularnie uczestniczymy w tych szkoleniach, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się prawem podatkowym.

Oferujemy prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, karty podatkowej oraz ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Realizujemy usługi związane z deklaracjami VAT, w tym wysyłką plików JPK bezpośrednio do urzędów oraz sporządzamy rozliczenia roczne.

Jesteśmy gotowi wesprzeć Was w wyborze optymalnej formy opodatkowania, abyście mogli korzystać z wszelkich dostępnych ulg i zwolnień, minimalizując jednocześnie obciążenia podatkowe.

Skutecznie wspieramy Was w przygotowywaniu biznesplanów, które umożliwiają uzyskiwanie dofinansowań z urzędów pracy. Wypełniamy wnioski i aktywnie nadzorujemy cały proces.

Jeśli chodzi o odzyskiwanie podatku VAT związanego z podróżami służbowymi czy zakupem paliwa za granicą, możecie na nas liczyć. Wypełniamy formularze VAT-REF i składamy je w odpowiednich urzędach skarbowych, abyście mogli odzyskać należne środki.


Kontakt

Kontakt Betax - Biuro Rachunkowe i Ksiegowość

Betax - Biuro Rachunkowe i Ksiegowość, Bożejowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Betax - Biuro Rachunkowe i Ksiegowość


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.