Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5471024758
REGON: 070382174
Rok założenia:
1993

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu osób. O zęby trzeba jednak codziennie dbać i nie wystarcz...
Głównym przedmiotem mojej działalności jest świadczenie usług stomatologicznych. Wykonuję również w...
Laboratorium działa już od ponad 25 lat. Swoje usługi kieruje do lekarzy stomatologów i gabinetów s...
Jesteśmy lekarzami, którzy doświadczenie zdobywali w wiodących placówkach w kraju. Gwarantujemy wys...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5471024758 została umieszczona firma: "Berowska Barbara. Gabinet stomatologiczny". Numer REGON przedsiębiorstwa to: 070382174.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała w województwie śląskim. Działa na rynku od 1993 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Świetlista 16. Kod pocztowy do korespondencji to: 43-382 Bielsko-Biała. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.80422N, 18.97955E. Firma "Berowska Barbara. Gabinet stomatologiczny" prowadzi swoją działalność w branży Stomatolodzy.

Wszystkie zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym mogą być przeprowadzone bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. W ofercie gabinetu stomatologicznego jest między innymi: leczenie choroby próchnicowej zębów, zabiegi stomatologii zachowawczej, leczenie endodontyczne zębów, zapobieganie oraz leczenie chorób przyzębia.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 33 818 52 30 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Berowska Barbara. Gabinet stomatologiczny

Berowska Barbara. Gabinet stomatologiczny, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Berowska Barbara. Gabinet stomatologiczny