Ręcznie robione zaproszenia
Ręcznie robione zaproszenia, Bernadetta Strama Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko, Suche

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7361693531
REGON: 368347885
Rok założenia:
2017

O firmie

Bernadetta Strama Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko to firma działająca w branży rzemiosło artystyczne. Od 2017 roku skupiamy się na dostarczaniu Wam najwyższej klasy ręcznie robionych zaproszeń, kartek okolicznościowych i innych dodatków w tym zakresie. Naszą ideą jest folklor i Podhale, na podstawie których tworzymy nasze projekty. Ale nasze dzieła to nie tylko folk, realizujemy każdy Wasz pomysł na zaproszenia i dodatki, także "niegóralskie" . Zdobyliśmy wielu wiernych klientów, a o ich zadowolenie dba cały zespół. Nasza siedziba znajduje się w Suchem.

Masz pytania co do oferty, chciałbyś się umówić? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Oferta

Ważne wydarzenia wymagają wyjątkowej oprawy. Dlatego zaproszenia i dodatki na te wyjątkowe chwile stworzymy dla Was z wielką przyjemnością. Świetnym sposobem na ich uświetnienie jest sięgnięcie także po kartki okolicznościowe. Unikalne kartki i zaproszenia znajdziecie w ofercie firmy Bernadetty Stramy w Suchem.

Wszystkie z nich wykonujemy ręcznie z dbałością o najmniejsze detale. Tworzymy je w stylu folkowym, ale istnieje możliwość zamówienia ich również w innym.

U nas zamówicie kartki na Boże Narodzenie, kartki na ślub, kartki na chrzciny, kartki na urodziny, kartki na chrzest czy kartki na komunię. Wykonujemy również przepiękne kartki imieninowe i zawieszki na alkohol.

Dokładamy wszelkich starań, by każde zamówienie było wykonane zgodnie z indywidualnymi potrzebami zamawiającego. Zapewniamy szybką i precyzyjną realizację.

Skontaktujcie się z nami i zamówcie wyjątkowe zaproszenie na ślub, które zachwyci gości.

Artykuły

Ręcznie wykonane zaproszenia i karty okolicznościowe od Bernadetty Stramy
Ręcznie wykonane zaproszenia i karty okolicznościowe od Bernadetty Stramy
Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko to pracownia rzemiosła artystycznego. W ofercie znajdziesz piękne ręcznie wykonane zaproszenia i karty okolicznościowe. Sprawdź!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bernadetta Strama Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko

Bernadetta Strama Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko, Suche

Opinie (0)

Opinie o firmie Bernadetta Strama Zaproszenia Folkowe i Nie Tylko


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.