Pakiety korzystnych ubezpieczeń
Pakiety korzystnych ubezpieczeń, Bernadetta Komsa Aviva Firma Ubezpieczeniowa, Jeżowe

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8651417515
REGON: 382032171
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Bernadetta Komsa i jestem agentem ubezpieczeniowym. Działalność prowadzę od 2018 roku. Siedziba mojej firmy znajduje się w miejscowości Jeżowe, na terenie powiatu niżańskiego województwa podkarpackiego. Zajmuję się ubezpieczeniami komunikacyjnymi oraz na życie.

Oferta

To jak cenne jest nasze życie lub zdrowie wiemy wszyscy. Jednak nie wszyscy zdajemy sobie sprawę, że możemy zabezpieczyć się w kwestiach finansowych. To niezwykła pomoc w przypadku nagłych wypadków lub choroby. Pieniądze wypłacane są natychmiastowo i nie musimy martwić się o zbędne formalności.

W mojej ofercie znajdą Państwo najkorzystniejsze polisy ubezpieczalni Aviva. To największa grupa ubezpieczeniowa w Wielkiej Brytanii, która także w Polsce odnosi niemałe sukcesy. Jej wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku skutkuje gronem zadowolonych Klientów. Jeśli także Państwo macie ochotę do nich dołączyć, jestem do Państwa dyspozycji.

Zaproponować mogę: polisy na życie, ubezpieczenie dziecka, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie domu. Moje usługi świadczę również mobilnie, także jest to wielka wygoda dla Klientów, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy. Poza tym zajmuję się także ubezpieczeniami samochodowymi (OC, AC, ubezpieczenie Assistance oraz ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków - NNW). Uzupełnieniem oferty są także ubezpieczenia ochrony prawnej.

Zapewnić mogę o pakietach usług dodatkowych towarzyszących praktycznie każdej polisie. Jestem wykwalifikowanym specjalistom ubezpieczeniowym, nieustannie śledzę zmiany w przepisach i dbam o wszelkie nowości w ofertach.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Artykuły

Dobra polisa na życie – z czego powinna się składać i jak podpisać korzystną umowę?
Dobra polisa na życie – z czego powinna się składać i jak podpisać korzystną umowę?
Dzisiaj dobre polisy na życie z wieloma pakietami dodatkowymi, można uzyskać tylko dzięki podejmowaniu współpracy z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bernadetta Komsa Aviva Firma Ubezpieczeniowa

Bernadetta Komsa Aviva Firma Ubezpieczeniowa, Jeżowe

Opinie (6)

Opinie o firmie Bernadetta Komsa Aviva Firma Ubezpieczeniowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Bogna
Bogna
5.0
10.01.2020
Dobrze, że podpisałam polisę. Miała wypadek na nartach i leczenie mi się zwróciło.
Marek
Marek
5.0
06.11.2019
Przeszedłem do pani ubezpieczalni. Mniejsza rata OC i fajny pakiet.
Borys
Borys
5.0
05.09.2019
Dobre warunki pani proponuje. Skorzystałem z oferty.
Artur
Artur
5.0
10.07.2019
Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak niespodziewanie może nam się coś stać. Niefortunnie upadłem i złamałem rękę. Przeszedłem operację i jestem w trakcie rehabilitacji. Te pieniądze z polisy bardzo mi pomogły.
Judyta
Judyta
5.0
26.05.2019
Właśnie spodziewam się dziecka i to super opcja w polisie, że dostanę pieniądze po jego narodzinach. To pani namówiła mnie na tę umowę.
Wiola
Wiola
5.0
14.03.2019
Ubezpieczenia, które pani proponuje są niezwykle korzystne dla klientów. Podpisałam pakiet rozszerzony i jestem z niego bardzo zadowolona.