Preparaty przeciw biegunce u cieląt i prosiąt
Preparaty przeciw biegunce u cieląt i prosiąt, Bentawet Wytwórnia mieszanek mineralnych i dodatków paszowych s.c., Piła

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 15:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7640050654
REGON: 570013099
Rok założenia:
1988
Branża:

O firmie

Firma Bentawet ma bogate doświadczenie, ponieważ na lokalnym rynku działa od 1988 roku. Początkowo siedziba znajdowała się w Chodzieży, a od 1990 roku mieści się w Pile, w województwie wielkopolskim. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją preparatów dla zwierzą gospodarskich, takich jak prosięta i cielęta. Zakład zarządzany przez Bogdana i Jarosława Matuszewskich i gwarantuje konkurencyjne ceny, miłą obsługę oraz fachowe doradztwo.

Oferta

Podstawowym profilem działalności firmy Bentawet jest produkcja wysokiej jakości mieszanek mineralno-resorbujących dla trzody chlewnej i bydła. Proces wytwarzania środków dla zwierząt oparty jest o polskie badania naukowe. Zakład jest uznanym w kraju producentem środków przeciwbiegunkowych, a sezonowo także środków owadobójczych.

Można wśród nich wyróżnić takie produkty jak:
  • trutka na muchy
  • preparat na mrówki
  • trucizna na karaluchy
Oferowane preparaty cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem wśród licznego grona hodowców bydła domowego. Proponowane mieszanki znajdują zastosowanie w skutecznym leczeniu biegunek cieląt, krów, prosiąt, kóz. Dzięki tym preparatom wielokrotnie udało się uniknąć stosowania antybiotyków i skrócić okres rekonwalescencji, a tym samym zapobiec utracie masy ciała zwierząt.

Główny produkt dostępny w ofercie, czyli Bentawet P zwalcza biegunkę prosiąt i warchlaków oraz nieżyt jelit u tuczników i loch. Z kolei Bentawet C o ziołowym składzie skutecznie pomaga przy biegunce cieląt, krów, byków i innych przeżuwaczy. Dla krów i jałówek przeznaczony jest również Bentawet Z, przywracający równowagę biologiczną przy pomocy zdrowotnych właściwości ziół.

Ponadto firma oferuje sprzedaż środka owadobójczego Muszak, działającego przez około rok po pierwszym zastosowaniu. Jest to niezwykle skuteczny preparat do zwalczania much, muszek owocowych, mrówek faraona i ogrodowych, a także rybików cukrowych, karaluchów i innego robactwa niepożądanego w naszych mieszkaniach.
Preparat ten, dostępny jest w formie płynnej i do smarowania. Wykorzystywany może być wszędzie tam, gdzie trudno zastosować oprysk, np, w chlewniach.
Preparat charakteryzuje się wysoką jakością oraz trwałością użytkowania. Wystarczy, że owad skosztuje środka i trucizna dostaje się do jego układu pokarmowego, błyskawicznie go uśmiercając. Jest to tym łatwiejsze, że preparat poza trutką składa się z substancji smakowo-zapachowych przyjemnych dla owadów.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.


Wideo

Więcej informacji

  • Preparaty przeciwbiegunkowe dla zwierząt zobacz

Kontakt

Kontakt Bentawet Wytwórnia mieszanek mineralnych i dodatków paszowych s.c.

Bentawet Wytwórnia mieszanek mineralnych i dodatków paszowych s.c., Piła

Opinie (2)

Opinie o firmie Bentawet Wytwórnia mieszanek mineralnych i dodatków paszowych s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
30.10.2018
Bentawet C bardzo pomógł cielaczkom, które świeżo kupiłam, biegunka znikła w kilka godzin. Teraz po każdym zakupie go podaję. Czytałam, że można go tez dawać innym zwierzakom
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.07.2014
Kupiłem u nich przez allegro na próbę szary proszek na rzadką kupę i buteleczkę środka na muchy. Oba dzialaly i dzialają. Tera zamówie więcej. Jacek z lubuskiego