Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7131054804
Rok założenia:
1989

Polecane oferty

W naszej restauracji chcemy, by każdy gość czuł się wyjątkowo. Aby to zapewnić, zawsze gotujemy prz...
Specjalnością restauracji Pod Dębami są tradycyjne dania kuchni polskiej, które przygotowywane są n...
Szczebrzeszyn, Zamojska 195a
Możemy Państwu zaproponować zdrowe posiłki, które przygotowane są ze świeżych oraz aromatycznych sk...
W naszym barze znajda Państwo bogate menu, w którym największą cześć zajmują tradycyjne polskie dan...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7131054804.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Lublin w województwie lubelskim. Działa na rynku od 1989 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Ciepłownicza 3a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 20-479 Lublin. Kompletne współrzędne GPS to: 51.2111788179576N, 22.5604366599196E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@restauracja-oranzeria.pl. Przedsiębiorstwo "Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria" działa od lat w branży Restauracje polskie.

"Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria" oferuje obszerne menu smacznych dań, zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich oraz kompleksowe usługi gastronomiczne dostosowane do indywidualnych wymagań, w szczególności przy organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 81 441 45 95 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria

Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Bensip Sp. z o.o. Restauracja Oranżeria