Prowadzimy sprzedaż lakierów, farb i dodatków lakierniczych
Prowadzimy sprzedaż lakierów, farb i dodatków lakierniczych, Benek Lakiery Jerzy Benowski, Kalwaria Zebrzydowska

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5512441922
REGON: 121481490
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Prowadzona przez Jerzego Benowskiego firma Benek Lakiery znajduje się w Kalwarii Zebrzydowskiej, w województwie małopolskim. Na rynku działamy już od 2015 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży lakierów, farb i dodatków lakierniczych pochodzących od renomowanych dostawców. Zajmujemy się sprzedażą pneumatyki i elektronarzędzi. Posiadamy szeroki wybór materiałów polerskich, niezbędnych podczas wszelkich prac lakierniczych. Uzupełnienie oferty stanowi dystrybucja chemii samochodowej.

W asortymencie naszej firmy znajdą Państwo:
  • lakiery przemysłowe,
  • lakiery samochodowe,
  • lakiery meblowe,
  • lakiery motocyklowe,
  • lakiery ognioochronne,
  • lakiery antykorozyjne.
Sprzedajemy lakiery do szkła oraz do tworzyw. Oferujemy Państwu także przemysłowe powłoki polimocznikowe. Posiadamy szeroki wybór kolorów i rodzajów lakierów, dzięki czemu bez problemu dopasują je Państwo do swoich indywidualnych potrzeb. Dysponujemy własną mieszalnią, w której oferujemy mieszanie lakierów akrylowych, bazowych, poliuretanowych, syntetycznych oraz gruntoemalii. Wszelkie lakiery mieszamy na precyzyjnych laboratoryjnych wagach.

Zapewniamy nasze fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny! Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Benek Lakiery w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Kontakt

Kontakt Benek Lakiery Jerzy Benowski

Benek Lakiery Jerzy Benowski, Kalwaria Zebrzydowska

Opinie (0)

Opinie o firmie Benek Lakiery Jerzy Benowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.