Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472138174

Polecane oferty

Bielsko-Biała, Leszczyńska 40
W naszej karczmie klienci mają możliwość skosztowania pysznych dań kuchni polskiej. Obsługujemy Kli...
Jeśli szukają Państwo wyjątkowego miejsca na zjedzenie obiadu lub spędzenia wieczoru to Koliba Pod ...
Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyczne miejsce idealne do organizacji imprez różnego rodzaju. U...
W naszej restauracji królują polskie, tradycyjne dania, które zachwycają nawet najbardziej wymagają...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5472138174.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Bielsko-Biała w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Wodna 61 a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 43-300 Bielsko-Biała. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.8171122N, 19.0102041E. Przedsiębiorstwo "Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D." działa od lat w branży Restauracje polskie.

"Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D." posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. O doznania podniebienia swoich Gości, a także sympatyczną atmosferę dba doświadczony personel, dla którego ich satysfakcja i zadowolenie jest najważniejszą sprawą.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Dzwoniąc pod numer telefonu: 33 817 52 13 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D.

Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Bellissima s.c. Szczotka M., Mościński D.