Zajmuje się projektowaniem, dekorowaniem oraz renowacją wnętrz
Zajmuje się projektowaniem, dekorowaniem oraz renowacją wnętrz, Bella Art Adriana Walczak, Wielowieś

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5562164057
REGON: 380578109
Rok założenia:
2018

O firmie

Nazywam się Adriana Walczak i prowadzę pracownie artystyczną o nazwie Bella Art. Od 2018 roku znajduje się ona w miejscowości o nazwie Wielowieś, w powiecie inowrocławskim, województwie kujawsko-pomorskim. W mojej pracowni zajmuję się tworzeniem projektów i aranżacji wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Certyfikaty i dyplomy

renowacja mebli, architektura wnętrz, rękodzieło

Oferta

Moja firma Bella Art, którą prowadzę zajmuje się projektowaniem i aranżowaniem wnętrz komercyjnych oraz prywatnych. W moim warsztacie opracowuje każdy detal dotyczący wnętrz. Sama tworze również rękodzieło artystyczne takie jak obrazy, lampy, szkice i grafiki. Do usług, które świadczę należy:
  • projektowanie wnętrz,
  • konserwacja mebli,
  • dekoratorstwo wnętrz,
  • wykonanie rękodzieła artystycznego,
  • malowanie obrazów na zamówienie.
W swojej pracy zajmuje się aranżacją od początku do końca. Współpracuję z ekipą remontową, zakładem stolarskim i pracownią tkanin oraz wieloma innymi dostawcami, dzięki czemu cały czas mam pełną kontrolę nad powstającymi wnętrzami. Moja praca to także moja pasja, dlatego każda realizacja projektu jest dla mnie ważna i podchodzę do niej indywidualnie. Staram się zawsze spełniać wszystkie życzenia Klientów i ustalić na samym początku ich upodobania odnośnie kolorów i rozlokowania mebli. Współpraca z moimi Klientami oraz ich pomysły są dla mnie inspiracją. Staram się oczywiście doradzić zawsze najlepsze i funkcjonalne rozwiązania.

Prace renowatorskie wykonuję przy pomocy odpowiednich narzędzi i specjalistycznych technik. Wykonuje je na życzenie Klientów, którzy troszczą się o swoje piękne meble oraz antyki.

Oferuję także wykonanie obrazów i szkiców na zamówienie. Malarstwem zajmuję się od najmłodszych lat. W swoich dziełach łącze różne techniki. Inspiracją jest dla mnie między innymi Claude Monet, który był mistrzem impresjonizmu.

Tworzę różnego rodzaju ozdoby, kompozycje kwiatowe, dekoracje świąteczne i stroiki.

Moja praca jest dla mnie bardzo odpowiedzialna. Staram się być dla Państwa zawsze dyspozycyjna. Swoje usługi świadczę przede wszystkim w obrębie województwa kujawsko-pomorskiego, ale nie stanowi dla mnie problemu praca na ternie całego kraju,

Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu. Z pewnością wybierzemy i zaprojektujemy dla Państwa wymarzone wnętrze.

Marki i specjalizacje

renowacja mebli, architektura wnętrz, rękodzieło artystyczne, konserwacja mebli,
http://www.bella-art.com.pl

Artykuły

Dlaczego warto zainwestować w projekt wnętrz?
Dlaczego warto zainwestować w projekt wnętrz?
Budując dom mamy wiele wydatków, więc na każdym kroku staramy się zaoszczędzić. W jaki sposób wydatek na projekt wnętrza może stać się oszczędnością?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bella Art Adriana Walczak

Bella Art Adriana Walczak, Wielowieś

Opinie (1)

Opinie o firmie Bella Art Adriana Walczak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kornelia
Kornelia
5.0
17.03.2019
Świetna firma. Pani Adrianna Walczak ma piękne wyczucie estetyki. Zaprojektowała mój dom od początku do końca. Jest ciepły, przytulny, a jednocześnie przestronny i cudownie udekorowany.