Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1250042744
REGON: 011255680
KRS: 0000031870
Rok założenia:
1995
Branża:

Polecane oferty

Dzierżoniów, Świdnicka 149
Naszą specjalnością jest produkcja luster. Mamy w tej dziedzinie wieloletnie doświadczenie oraz wie...

O firmie

BD Art to firma z Wołomina. Działa od połowy lat 90. ubiegłego wieku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą dekoracji do wnętrz, w tym wytwarza lustra.

Oferta

Eleganckie, estetyczne i dopasowane do wymagań klientów lustra można zamówić w BD Art. Firma oferuje gotowe rozwiązania i wykonuje w konkurencyjnych cenach lustra na zamówienie. Lustra produkowane przez firmę przeznaczone są do różnych pomieszczeń. Można znaleźć tutaj lustra łazienkowe, do przedpokojów, a także dekoracyjne lustra salonowe. Mają różne wymiary, kształty i ramy w kolorze białym, czarnym i w innych wariantach kolorystycznych. W sprzedaży znajdują się takie wyroby ze szkła, drewna i innych materiałów jak:
  • lustra owalne,
  • lustra okrągłe,
  • lustra kwadratowe,
  • lustra prostokątne.
Mogą to być lustra wiszące, przyklejane do ścian albo stojące. Do tego dostępne są lustra wyposażone w półki i oświetlenie LED. Produkcja obejmuje lustra klasyczne, nowoczesne, loftowe i w stylu skandynawskim. Do łazienek i salonów dostarczane są nie tylko pojedyncze lustra, ale również zestawy składające się w kilku paneli szklanych.

Lustra stanowią ważny punkt w ofercie BD Art. Trudno sobie także wyobrazić mieszkania i domy bez innych dekoracji, w tym bez obrazów i zdjęć. One również nadają charakteru pomieszczeniom. Firma wykonuje ramki przeznaczone do pojedynczych fotografii, zestawów zdjęć, a także do plakatów i dyplomów. Dostępne najmniejsze ramki mają wymiary 10 na 15 centymetrów, a największe 50 na 70 centymetrów. Sprzedawane są zarówno ramki tradycyjne, jak i zapewniające efekt 3D.

Ofertę uzupełniają białe półki. Można zakupić półkę o długości 115 centymetrów i zestaw trzech mniejszych półek mających wymiary 35 na 10 centymetrów szerokości. Elementy te świetnie nadają się do eksponowania zdjęć w ramkach, a ponadto można na nich postawić pojemniki z przyprawami.

Wszystkie wyroby wyróżniają się wysoką jakością, ponieważ ich produkcją zajmują się doświadczeni pracownicy. W zakładzie używane są wyłącznie materiały ekologiczne.

Dodatkowe informacje dotyczące BD Art znajdują się na stronie internetowej i tam też można składać zamówienia.

Kontakt

Kontakt BD art Sp. z o.o. Sp. k

BD art Sp. z o.o. Sp. k, Wołomin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie BD art Sp. z o.o. Sp. k