Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5860167848
REGON: 220183421
Rok założenia:
2006

O firmie

Przedsiębiorstwo BCJ znajduje się w Gdyni. Działalność prowadzimy od 2006 roku. Zajmujemy się produkcją wyrobów jubilerskich. Osobą decyzyjną jest Barbara Cieszewska.

Oferta

Bursztyn to niezwykły kamień. Podziwiany od wieków, wciąż cieszy oko koneserów piękna. Firma BCJ od ponad dziesięciu lat zajmuje się tworzeniem i późniejszą dystrybucją pięknych i oryginalnych wyrobów jubilerskich z bursztynem. To dla nas idealny motyw przewodni, kamień, który jak mało który związany jest z Polską i z Morzem Bałtyckim.

Nasza oferta zawiera eleganckie pierścionki z bursztynem, kunsztownie oprawione srebrem, unikatowe wisiorki, które ozdobią i podkreślą kobiecą szyję. Zawsze istotna jest dla nas równowaga, dlatego nasza biżuteria bursztynowa jest nie tylko elegancka, ale i zmysłowa.

Nasza biżuteria będzie Państwu nie tylko służyć przez lata, ale stanie się też pamiątką dla następnych pokoleń. Posiadamy produkty bardziej wyszukane, pełne zdobień oraz mniej obfite we wzornictwo dla ludzi ceniących sobie proste, lecz wciąż piękne wzory.

Wykorzystywane przez nas bursztyny pochodzą tylko od najlepszych dostawców bałtyckiego kamienia. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo podziwiać na zdjęciach niezwykłość naszych wyrobów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty firmy BCJ.

Kontakt

Kontakt BCJ Barbara Cieszewska

BCJ Barbara Cieszewska, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie BCJ Barbara Cieszewska