Kompleksowe usługi księgowe
Kompleksowe usługi księgowe, Bbkl Biuro Rachunkowe Maciej Wiewiórski, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8991815433
Rok założenia:
2005

O firmie

Biuro rachunkowe BBKL znajduje się we Wrocławiu. Firma, której właścicielem jest Maciej Wiewiórski specjalizuje się w usługach księgowych oraz doradztwie kredytowym. Działa na rynku od 1998 roku i udziela pomocy klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.

Oferta

Jeśli szukają Państwo biura, które w kompleksowy sposób zajmie się prywatnymi lub firmowymi finansami, to najlepszym wyborem jest BBKL. Biuro działające na rynku od wielu lat zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dbanie o terminowe załatwianie spraw oraz pełne zaangażowanie w pomoc klientom. Oferta firmy obejmuje między innymi doradztwo i pośrednictwo w uzyskiwaniu kredytów oraz pożyczek. Są to kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, inwestycyjne, a także obrotowe, firmowe i leasingi. W przypadku kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych okres kredytowania może wynieść nawet 144 miesiące, a suma pożyczki sięgnąć do 200 tysięcy złotych przeznaczonych na dowolny cel.

Klienci, którzy nie posiadają zdolności kredytowej, mogą skorzystać z innej formy uzyskania pieniędzy, jaką są pożyczki pozabankowe, nazywane inaczej chwilówkami. Udzielane są na maksymalnie 48 miesięcy, a ich wysokość wynosi do 25 tys. złotych bez zabezpieczenia i 45 tys. z zabezpieczeniem.

BBKL świadczy również usługi z zakresu rachunkowości. Pomaga prowadzić działalność gospodarczą i zajmuje się takimi zagadnieniami, jak:
  • prowadzenie księgowości dla firm,
  • obsługa kadrowa firm,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • prowadzenie ewidencji podatkowej,
  • rozliczenia z ZUS,
  • rozliczanie płacowe pracowników.
Więcej informacji dotyczących działalności biura BBKL znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Artykuły

Jak zadbać o firmowe finanse?
Jak zadbać o firmowe finanse?
Czy można oszczędzać i jednocześnie dbać o rozwój firmy? Jak zabezpieczyć firmowe finanse? Jeśli jesteś przedsiębiorcą, musisz koniecznie przeczytać artykuł!

Wideo

Kontakt

Kontakt Bbkl Biuro Rachunkowe Maciej Wiewiórski

Bbkl Biuro Rachunkowe Maciej Wiewiórski, Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Bbkl Biuro Rachunkowe Maciej Wiewiórski

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
09.05.2020
Od kiedy korzystam z usług BBKL, to nie mam żadnych problemów z US.
Michal marosz
Michal marosz
4.0
31.03.2020
Najlepsze biuro rachunkowe w mieście. BBKL zapewnia nie tylko usługi księgowe, np. prowadzenie ksiąg handlowych, ale również usługi kadrowo-płacowe. Dzięki nim mam zgłoszonych na czas do ZUS-u pracowników oraz sporządzone sprawozdania finansowe. Warto zapłacić za spokój i brak problemów ze skarbówką.