Budujemy i remontujemy stacje benzynowe
Budujemy i remontujemy stacje benzynowe, Baz-Pal, Podegrodzie

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7340021186
REGON: 490012561
KRS: 0000123960
Rok założenia:
1990

O firmie

Firma Baz-Pal powstała w 1989 roku. Siedziba mieści się w Podegrodziu, w powiecie nowosądeckim, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się kompleksową obsługą stacji paliwowych i nie tylko. Osobami decyzyjnymi są Józef i Marek Liber.

Oferta

29-letnie doświadczenie w branży sprawiło, iż pozyskaliśmy zaufanie wielu klientów, a także mogliśmy znacznie poszerzyć naszą ofertę. Specjalizujemy się w budowaniu i modernizowaniu różnych stacji benzynowych. Najczęściej obsługujemy klientów z Podegrodzia i okolic.

Oferujemy budowę stacji paliw, czyszczenie zbiorników paliwowych, a także przeprowadzanie prac modernizacyjnych stacji już istniejących. Pracujemy przy pomocy nowoczesnego sprzętu, który umożliwia nam sprawną realizację zleceń. Wykorzystujemy też różnego rodzaju środki transportowe.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanego zadania. Używamy najwyższej jakości materiałów budowlanych, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu konstrukcje i budowle będą przez lata służyły użytkownikom.

Zajmujemy się także monitorowaniem szczelności dystrybutorów i uczestnictwem w odbiorach technicznych. Proponujemy klientom również system giętkich rurociągów do przesyłania autogazu LPG. System ten cechuje się szybkim i prostym montażem, bez konieczności spawania.

Zapewniamy też bezpieczne instalacje paliwowe. Ich struktura jest odporna na korozję i prosta w montażu. Technika połączeń sprawia, że ciecz przepływa swobodnie. Na bieżąco sprawdzamy wszystkie instalacje, a w razie potrzeby informujemy o ewentualnych wyciekach. Uzupełnieniem naszej oferty jest armatura paliwowa i rurociągi do przetaczania benzyny.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i terminowość wykonywanych prac. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Baz-Pal.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Baz-Pal

Baz-Pal, Podegrodzie

Opinie (0)

Opinie o firmie Baz-Pal