Aranżacje wnętrz
Aranżacje wnętrz, Baumart. Katarzyna Bauman, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811026853
REGON: 632243035

O firmie

Nazywam się Katarzyna Bauman i specjalizuję się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych. Prowadzę firmę Baumart, której siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Działalność w branży prowadzę nieustannie od 1998 roku. Mam bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem mojej działalności jest architektura wnętrz. Mogę Państwu zaproponować projektowanie wnętrz różnego rodzaju. Podejmę się wykonania projektu domu bądź mieszkania, a także rezydencji i dworu. Pomagam Klientom zrealizować ich potrzeby oraz wizje architektoniczne. Bez problemu poradzę sobie z pomieszczeniami nowoczesnymi, a także tradycyjnymi. Udzielam również porad aranżacyjnych.

Oferta mojego biura Baumart skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Do zakresu świadczonych przez nas usług należy projektowanie budynków użyteczności publicznej. Jestem w stanie wykonać projekt biur oraz gabinetów. Do tej pory ukończyłam realizacje dla kancelarii adwokackich. W mojej ofercie można znaleźć wizualizacje. Określam dokładną kolorystykę pomieszczeń, a także dobieram oświetlenie i wyposażenie, a wśród niego meble, czy aranżacje okien. Uzupełnienie mojej oferty stanowi nadzór autorski.

Zdobyte wykształcenie oraz praktyka zawodowa pozwala mi na podjęcie się wielu zadań, nawet tych najtrudniejszych. Zapewniam pełen profesjonalizm. Gwarantuję rzetelność i terminowość. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Zapraszam do współpracy.

Artykuły

3 powody dla których warto zatrudnić projektanta wnętrz
3 powody dla których warto zatrudnić projektanta wnętrz
Kiedy chcemy, by nasze mieszkanie było pięknie urządzone i by zyskało na wartości, do jego urządzenia zatrudnijmy profesjonalistów. Taka inwestycja się opłaca.

Wideo

Kontakt

Kontakt Baumart. Katarzyna Bauman

Baumart. Katarzyna Bauman, Poznań

Opinie (6)

Opinie o firmie Baumart. Katarzyna Bauman

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ewelina
Ewelina
5.0
05.05.2019
Świetnie dobrali wyposażenie do wnętrza, jestem zachwycona współpracą. Polecam wszystkim.
Kasjan
Kasjan
5.0
17.03.2019
Rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają biuro Baumart wśród innych z branży. Polecam ich usługi!!
Ariel
Ariel
5.0
16.01.2019
Usługi projektowe na wysokim poziomie, polecam serdecznie.
Julka
Julka
5.0
27.11.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty.
Natalia
Natalia
5.0
26.09.2018
Współpraca z biurem Baumart to czysta przyjemność. Podjęli się aranżacji mieszkania. Zależało mi na czasie, a oni dotrzymali umówionego terminu. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty. Polecam!
Aurelia
Aurelia
5.0
04.07.2018
Bardzo profesjonalna firma, podjęli się zaprojektowania wnętrza mojego domu, jestem zadowolona ze współpracy. Funkcjonalnie zagospodarowali przestrzeń, na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam serdecznie.