Eleganckie, trwałe i funkcjonalne domy
Eleganckie, trwałe i funkcjonalne domy, BATPOL Producent Domów z Drewna Tartak, Jazowsko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7343331295
Branża:

O firmie

BATPOL to stawiający na nowoczesne rozwiązania producent domów z drewna. Działamy również jako tartak proponując liczne wysokiej klasy wyroby tartaczne. Siedzibą naszej firmy jest Jazowsko, w powiecie nowosądeckim, na terenie województwa małopolskiego. Nasza firma istnieje nieprzerwanie od 1992 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Firma BATPOL to ponad dwadzieścia pięć lat działalności. Przez ten czas z powodzeniem podjęliśmy się setek zleceń i zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów, a także ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy na co dzień.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie domów i konstrukcji drewnianych. Właściwie od samego początku trwa rozbudowa firmy dzięki czemu do istniejącego w początkowej fazie tartaku i stolarni stworzyliśmy też lakiernie, suszarnie i magazyny, a także sklep firmowy z szerokim asortymentem artykułów przemysłowych, przydatnych w gospodarstwie domowym, czy na budowie.

Nasza aktualna oferta to:
  • domy całoroczne,
  • domki letniskowe,
  • altany ogrodowe,
  • wiaty i zadaszenia,
  • balkony,
  • ogrody zimowe,
  • schody drewniane,
  • okna i drzwi,
  • wyposażenie ogrodu,
  • huśtawki, place zabaw, domki i donice ogrodowe.
Proponujemy domy drewniane w konstrukcji szkieletowej, które są bardzo trwałe oraz funkcjonalne, lecz równocześnie niezwykle eleganckie. Z kolei nasze domki letnie świetnie sprawdzają się na działkach. Wykonujemy altany ogrodowe na planie kwadratu, ośmiokąta i dziesięciokąta o budowie otwartej i zamkniętej.

Podejmujemy się realizacji konkretnych projektów lub służymy doradztwem przy projektowaniu wiat lub zadaszeń. Przy tworzeniu balkonów i ogrodów zimowych konkretny projekt przedstawiamy wcześniej w postaci wizualizacji. Nasza oferta to również zewnętrzne i wewnętrzne okna i drzwi wykonane z drewna klejonego. Tworzymy schody wolnostojące i bezpośrednio na beton, proste, zabiegowe lub kręte.

Zestawy ogrodowe składają się ze stołu, ławy i krzeseł i wykonane są z litego drewna. Produkujemy również więźby dachowe, a nasza propozycja handlowa to także liczne wyroby tartaczne, jak deski profilowane, klejonka, czy tarcica, w tym deski obiciowe, podłogowe i tarasowe z wielu typów drewna. Rozszerzeniem oferty są usługi profesjonalnej obróbki CNC drewna.

Zatrudniamy doświadczoną kadrę pracowników, a nasza baza sprzętowa to nowoczesne i specjalistyczne maszyny. Stosujemy też najwyższej jakości materiały. Posiadamy własną flotę transportową.

Dbamy o rzetelną i terminową realizację zleceń. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Artykuły

Dlaczego warto zdecydować się na dom z drewna?
Dlaczego warto zdecydować się na dom z drewna?
Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wybudowanie domu z drewna. Dlaczego tak się dzieje i czy faktycznie jest to opłacalne? Sprawdziliśmy.

Wideo

Kontakt

Kontakt BATPOL Producent Domów z Drewna Tartak

BATPOL Producent Domów z Drewna Tartak, Jazowsko

Opinie (1)

Opinie o firmie BATPOL Producent Domów z Drewna Tartak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jacek
Jacek
5.0
12.05.2019
Postawiony przez nich dom to klasa sama w sobie. Świetne materiały, świetne wykonanie, wcale niedługi czas realizacji. Cieszę się, że postawiłem na Batpol.