Profesjonalne pośrednictwo pracy
Profesjonalne pośrednictwo pracy, Bartpol Bis Sp. z o.o., Chrzanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5492434332
REGON: 122670967
KRS: 0000434385

O firmie

Agencja pracy Bartpol Bis ma swoją siedzibę w Chrzanowie, na terenie województwa małopolskiego. Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Istniejemy od 2017 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest pośrednictwo pracy. Oferujemy pracę dla ludzi ze wschodu, w tym dla pracowników z Ukrainy, Białorusi lub Rosji. Funkcjonujemy na rynku od półtora roku, rozwijając się w sposób dynamiczny i systematycznie rozbudowując nasze kompetencje.

Rekrutujemy pracowników w następujących kategoriach:
  • Praca sezonowa,
  • Praca na magazynie,
  • Praca tymczasowa,
  • Opieka nad dziećmi,
  • Praca na produkcji.
Prowadzimy rekrutację dla dużych firm oraz mniejszych zakładów pracy. Pracodawcom jesteśmy w stanie zagwarantować dogłębną weryfikację proponowanych kandydatów. Każdą chętną do pracy osobę sprawdzamy pod kątem kwalifikacji, znajomości języka, umiejętności oraz legalności dokumentów. Pracownikom zza granicy zapewniamy pomoc załatwieniu większości formalności związanych z zatrudnieniem. Dodatkowym profilem naszej działalności jest transport mięsa. Oferujemy przewóz mięsa na terenie całego kraju, a także za granicą.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, którzy dzięki wieloletniemu stażu w branży są w stanie poradzić sobie z każdym problemem i wszystkie powierzone zadania wykonują ze starannością i zaangażowaniem. Zapewniamy rzetelność, dbałość o wszelkie szczegóły oraz bezwzględną terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Poszukiwanie pracy z agencją pośrednictwa – dlaczego warto?
Poszukiwanie pracy z agencją pośrednictwa – dlaczego warto?
Poszukiwanie pracy na własną rękę jest trudne. Agencja pośrednictwa pracy oferuje nie tylko dostęp do wielu ofert, ale też pomoc w poszukiwaniu zatrudnienia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Bartpol Bis Sp. z o.o.

Bartpol Bis Sp. z o.o., Chrzanów

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Bartpol Bis Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jakub
Jakub
5.0
18.05.2019
Bardzo sprawna agencja. Przysyłają odpowiedzialnych i pracowitych ludzi do pracy. Polecam.
Paweł
Paweł
5.0
28.03.2019
Odkąd tylko powstali korzystam z ich usług kiedy pojawia się trochę sezonowej pracy w moim zakładzie. Jestem bardzo zadowolony.