Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443557650
Dodatkowe kontakty:

513 662 566

Rok założenia:
2020
Branża:

O firmie

Siedziba firmy ubezpieczeniowej Artis znajduje się w Sosnowcu, w województwie śląskim. Jej właścicielem jest Bartosz Zubel. Działalność prowadzimy od 2020 roku, lecz doświadczenie branżowe mamy dużo większe.

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą polis. W ofercie mamy między innymi ubezpieczenia podróżne, dzięki którym można bezpiecznie odpoczywać, bez martwienia się, że w razie wypadku, nagłej choroby czy nawet problemów z bagażem będzie się narażonym na stres, czy dodatkowe koszty.

Oferujemy także ubezpieczenia majątkowe, czyli rodzaj ubezpieczeń dotyczących odpowiedzialności cywilnej lub mienia. Nazywa się je też ubezpieczeniem od szkód, ponieważ ich zadanie to wyrównywanie skutków zdarzeń losowych, które były przyczyną strat o charakterze majątkowym.

Zapraszamy do nas również po ubezpieczenia GAP. Oferta ta skierowana jest do osób korzystających z leasingu albo kupujących samochód na kredyt. Polisy GAP zapewniają ochronę przed utratą wartości pojazdu w czasie.

Ponadto zapewniamy fachową pomoc w wyborze leasingu operacyjnego. Jest to inaczej leasing usługowy, który polega na przekazaniu w użytkowanie środka trwałego w zamian za opłacanie rat leasingowych.

Nasza oferta to także:
  • ubezpieczenia życiowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • leasing finansowy,
  • pożyczka leasingowa,
  • wynajem długoterminowy samochodów.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Artis.

Kontakt

Kontakt Bartosz Zubel Artis

Bartosz Zubel Artis, Sosnowiec

Opinie (0)

Opinie o firmie Bartosz Zubel Artis