Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5251424266
REGON: 147252779
Rok założenia:
2014
Branża:

Polecane oferty

Olsztyn, Orłowicza 4
Prowadzimy bar szybkiej obsługi. Specjalizujemy się w kuchni polskiej. Oferowane przez nas posiłki ...
Wasilków, Białostocka 104A lok. U5
Prowadzimy bar Ściśnij Bułę, który specjalizuje się w przygotowywaniu dań ze świeżych i pysznych sk...
Chociaż bar Prosto z Mazur prowadzony jest dopiero od 2015 roku, to dzięki znakomitym daniom obiado...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług gastronomicznych. Zajmujemy się przygot...

O firmie

Od kilku lat starannie dobieramy dodatki oraz przyprawiamy wołowinę, by zapewnić Państwu niepowtarzalne burgery. Bart's Burger & Bar powstał w 2014 roku i od tego czasu zyskał sporą sympatię wśród Klientów. Jego siedziba umiejscowiona jest w Warszawie. Przedsiębiorstwem zarządza Michał Arkuszewski.

Oferta

Kuchnia amerykańska staje się coraz bardziej popularna wśród wielu pasjonatów jedzenia. Niezwykle ważne w niej jest dobranie mięsa, dodatków oraz przypraw. Prawidłowo skomponowane posiłki muszą zachwycać nie tylko wyglądem, ale i smakiem. W naszej firmie Bart's Burger & Bar gwarantujemy właśnie takie dania. Naszą specjalnością są różnego typu burgery z wołowiną.

Oferujemy:
  • burgery,
  • burgery junior,
  • burgery z frytkami,
  • burgery z frytkami i napojem,
  • burgery w zestawach,
  • burgery tajskie,
  • burgery z grzybami,
  • burgery z warzywami,
  • burgery z boczkiem,
  • cheeseburgery.
Oferujemy także burgery z cebulą, sałatką colesław bądź serem pleśniowym. Gotowanie jest naszą wielką pasją, co łatwo można odczuć, będąc w lokalu. Zawsze panuje tam miła oraz swobodna atmosfera. Zatrudniona obsługa troszczy się o gości i dba o porządek oraz czystość obiektu. Codziennie mielimy świeżą wołowinę, selekcjonujemy warzywa oraz przyprawy.

Burgery tworzone są z dużym zaangażowaniem. Kucharze to utalentowane osoby, które kontrolują jakość jedzenia na każdym etapie przygotowywania. Zanim posiłki zostaną wydane, sprawdzamy ich temperaturę oraz kompletność zamówienia. Nie popełniamy błędów, gdyż maksymalnie skupiamy się podczas wykonywania prac.

Co więcej, wprowadziliśmy opcję dowozu jedzenia pod wskazane miejsce. Rachunek można uregulować przelewem, kartą płatniczą lub gotówką. Zamówienia telefoniczne realizowane są błyskawicznie i bezpiecznie. Dodatkowo często organizujemy promocje i rabaty na zakupy w naszym barze.

Odkryj smak prawdziwego burgera. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bart's Burger & Bar.

Kontakt

Kontakt Bart's Burger & Bar

Bart's Burger & Bar , Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Bart's Burger & Bar