Usługi doradztwa podatkowego
Usługi doradztwa podatkowego, Barszczewski Michał Kancelaria doradcy podatkowego, Zamość

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9220011878
REGON: 950226473
Rok założenia:
2000

O firmie

Nazywam się Michał Barszczewski, jestem doradcą podatkowym. Od 1991 roku prowadzę swoją Kancelarię doradcy podatkowego, która mieści się w Zamościu, w województwie lubelskim. Świadczę kompleksowe usługi księgowe, podatkowe oraz kadrowo-płacowe.

Oferta

Jako doradca podatkowy mam wieloletnie doświadczenie, które ma bezpośredni wpływ na jakość świadczonych usług. Od wielu lat prowadzę swoją kancelarię radcy prawnego, która znajduje się w Zamościu.

Zadowolenie moich Klientów jest sprawą priorytetową. Do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie, wszystkie powierzone mi zadania wykonuję rzetelnie, z dużą precyzją. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, świadczę szeroki zakres usług. Jako kancelaria w swojej ofercie mamy zarówno obsługę podatkową, jak i księgową, a także kadrowo-płacową.

Zajmujemy się między innymi: reprezentowaniem firm oraz Klientów indywidualnych przed ZUS, US, a także przed innymi placówkami. Ponadto prowadzimy: księgi przychodu i rozchodu, ewidencji przychodów oraz ewidencji w zakresie podatku od towarów i usług. Poszerzenie naszej oferty stanowią usługi z zakresu: sporządzania i rozliczania listy płac, rozliczania urlopów, monitorowania należności i sporządzania oraz rozliczania PFRON, ZUS i US.

Świadczymy usługi pełnej księgowości dla małych i średnich podmiotów gospodarczych. Obsługujemy zarówno firmy z Zamościa, jak i z całego powiatu zamojskiego. Na specjalne życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego firmy.

Możemy Państwu zaoferować atrakcyjne i konkurencyjne ceny. W moim biurze doradztwa podatkowego świadczy się usługi tylko i wyłącznie na najwyższym poziomie. Wszystkie zainteresowane osoby odsyłam na stronę internetową kancelarii, gdzie znajduje się pełen opis oferty, a także przybliżony cennik. Zachęcam również do kontaktu oraz do umówienia spotkania. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania, rozwieję ewentualne wątpliwości, a także przede wszystkim posłużę profesjonalną poradą.

Zapraszam serdecznie do skorzystania z usług mojej kancelarii radcy prawnego!

Zakres działalności

Certyfikaty
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Odbiór dokumentów od klienta
Reprezentacja klienta w sądach
Reprezentacja klienta w urzędach i innych instytucjach
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Barszczewski Michał Kancelaria doradcy podatkowego

Barszczewski Michał Kancelaria doradcy podatkowego, Zamość

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Barszczewski Michał Kancelaria doradcy podatkowego