Umowy darowizny, sprzedaży i zamiany
Umowy darowizny, sprzedaży i zamiany, Barbara i Stanisław Szatko Kancelaria Notarialna, Nowy Targ

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 15:00
Wt.
09:00 - 15:00
Śr.
09:00 - 15:00
Cz.
09:00 - 15:00
Pt.
09:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7352537145
REGON: 490504761
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Notariusze Barbara oraz Stanisław Szatko są właścicielami Kancelarii Notarialnej, która znajduje się w Nowym Targu, w województwie małopolskim i działa od 1992 roku.

Oferta

Wszystkie czynności notarialne są przeprowadzone w kancelarii, chyba że charakter sprawy przemawia za tym, aby dokonać ich w innym miejscu.

Zadaniem notariusza jest ochrona interesów wszystkich stron biorących udział w sprawie oraz działanie zgodne z ustawą z dnia 14 lutego 1991 roku Prawo o notariacie. Dokumenty sporządzone w kancelarii mają charakter urzędowy.

Do zadań kancelarii notarialnej w Nowym Targu należy między innymi:
  • sporządzanie aktów notarialnych
  • sporządzanie umów: sprzedaży lub zamiany oraz darowizny nieruchomości oraz spółdzielczych praw do lokali
  • doręczanie oświadczeń
  • sporządzanie poświadczeń
  • sporządzanie projektów aktów oraz oświadczeń na żądanie stron
  • sporządzanie wypisów oraz odpisów i wyciągów dokumentów
  • przechowywanie pieniędzy oraz papierów wartościowych
Podczas podpisywania umów dotyczących sprzedaży, darowizny lub zamiany nieruchomości niezbędne będzie okazanie dokumentów, do których należy: numer księgi wieczystej dla danej nieruchomości, wypis z rejestru gruntów dla danej działki, a także zaświadczenie o położeniu działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Inne czynności notarialne również wymagają przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Wszystkie informacje z tym związane udzielane są przez Kancelarię Notarialną z Nowego Targu, po kontakcie telefonicznym.

Artykuły

Kancelaria Barbary i Stanisława Szatko – zakup mieszkania
Kancelaria Barbary i Stanisława Szatko – zakup mieszkania
Planujesz zakup mieszkania? Dowiedz się, jak wygląda ten proces od kuchni. Sprawdź także, jak wygląda sfinalizowanie transakcji w kancelarii notarialnej.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Barbara i Stanisław Szatko Kancelaria Notarialna

Barbara i Stanisław Szatko Kancelaria Notarialna, Nowy Targ

Opinie (0)

Opinie o firmie Barbara i Stanisław Szatko Kancelaria Notarialna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.