Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431101197

O firmie

Prowadzimy pierogarnię o nazwie Basieńka, której właścicielką jest Barbara Andrejuk. Nasza siedziba znajduje się w Bielsku Podlaskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Oferta

Zajmujemy się przede wszystkim produkowaniem pierogów i innych produktów garmażeryjnych. Działamy w branży gastronomicznej już od dłuższego czasu, przez co posiadamy spore doświadczenie. Gotowanie jest także naszą pasją, którą możemy rozwijać podczas wykonywania zadań.

Na naszą ofertę składają się przede wszystkim pierogi z farszem, a także pierogi wykonywane na indywidualne zamówienie. Stosujemy różne farsze, do których zalicza się na przykład mięso, ser, różnorakie owoce, warzywa, a także kapusta czy grzyby. Produkujemy też pierogi ruskie.

Uzupełnienie naszej oferty stanowią dania obiadowe i domowe obiady na wynos. Zapewniamy catering na różne imprezy czy catering bez konkretnych okazji. Nasi pracownicy to wykwalifikowani kucharze, którzy wykorzystują w pracy wysokojakościowe i świeże składniki. Dzięki temu możemy zapewnić niesamowity smak i aromat naszych potraw.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług Pierogarni Basieńka, która znajduje się w Bielsku Podlaskim.

Kontakt

Kontakt Barbara Andrejuk Pierogarnia Basieńka

Barbara Andrejuk Pierogarnia Basieńka, Bielsk Podlaski

Opinie (0)

Opinie o firmie Barbara Andrejuk Pierogarnia Basieńka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.