Skutecznie nauczymy Cię obcego języka
Skutecznie nauczymy Cię obcego języka, Barbados, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
11:00 - 17:30
Wt.
11:00 - 17:30
Śr.
11:00 - 17:30
Cz.
11:00 - 17:30
Pt.
11:00 - 17:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8941411797
REGON: 930099100
Rok założenia:
1992

O firmie

Szkoła języków obcych Barbados znajduje się we Wrocławiu. Na rynku działamy od 1992 roku. Zajmujemy się prowadzeniem kursów językowych. Właścicielką jest Barbara Bochenek.

Szkoła Języków Obcych Barbados
ul. Rumiankowa 34 (SP 27)
54-512 Wrocław
tel. 607 94 92 28.

Oferta

Szkoła Barbados we Wrocławiu powstała z pasji do języków, pasji, którą chcieliśmy się dzielić z innymi. Od 26 lat kształcimy naszych kursantów w zakresie języków obcych, stosując różnorodne metody i nowatorskie rozwiązania.

Kursy, które Państwu proponujemy to:
  • język angielski,
  • język niemiecki,
  • język włoski,
  • język rosyjski,
  • język hiszpański,
  • język francuski.
Nie mamy ograniczeń wiekowych, równie chętnie i skutecznie uczymy dorosłych i dzieci, mamy też ofertę dla firm, pragnących doszkalać swoich pracowników. W ofercie dla firm mamy kursy z zakresu języka branżowego oraz Business English bardzo przydatny w biznesie.

Chętnie przygotowujemy uczniów do różnego rodzaju egzaminów. Proponujemy kursy maturalne oraz gimnazjalne z języka angielskiego. Prowadzimy też kursy indywidualne dla dorosłych.

Uczymy przy użyciu metody direct, która pozwala przyswoić zasady gramatyki i duży zasób słów w szybkim tempie. Prowadzimy naszych kursantów od stopnia początkującego do zaawansowanego, starając się, by dobrze opanowali reguły języka. Stosujemy również metodę komunikatywną i blended learning, czyli metodę mieszaną polegająca na połączeniu nauki angielskiego przez internet z żywym kontaktem z lektorem. Jest to często wygodna technika dla osób, które nie mają czasu na uczestniczenie w zajęciach bezpośrednio.

Wyróżnia nas doświadczona kadra lektorów. To doskonali pedagodzy i pasjonaci językowi, zawsze chętni do przekazywania wiedzy uczniom. Wykorzystują oni różnorodne techniki, ćwiczenia, a także gry i zabawy, również multimedialne co sprawia, że zajęcia zawsze są interesujące.

Dbamy też o stworzenie przyjaznej atmosfery. Kursy realizujemy w małych grupach, dzięki czemu możliwy jest bezpośredni kontakt z każdym kursantem. Zatrudniani przez nas lektorzy biorą udział w warsztatach metodycznych. Staramy się dostosować do potrzeb Klientów, zapewniamy też korzystne ceny i atrakcyjne rabaty.

Zapisy do szkoły trwają przez cały rok.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty.

Artykuły

Nauka języka obcego na indywidualnych zajęciach – czy warto?
Nauka języka obcego na indywidualnych zajęciach – czy warto?
Grupowy kurs nauki języka obcego nie zawsze jest najlepszy, czasem warto wybrać indywidualne lekcje. Dowiedz się, jakie mają atuty i kiedy się sprawdzą.
Nauka języka angielskiego a metoda Direct – na czym polega?
Nauka języka angielskiego a metoda Direct – na czym polega?
Kurs języka angielskiego bądź innego języka obcych może odbywać się różnymi metodami. Obecnie bardzo popularna jest metoda Direct. Na czym konkretnie polega?
Błyskawiczna nauka języka? Tylko w szkole językowej Barbados!
Błyskawiczna nauka języka? Tylko w szkole językowej Barbados!
Marzysz o płynnej mowie w języku obcym? Chcesz nauczyć się angielskiego, francuskiego, czy niemieckiego błyskawicznie? Udaj się do szkoły językowej Barbados!
Jakie metody nauki języka obcego są najskuteczniejsze?
Jakie metody nauki języka obcego są najskuteczniejsze?
Sposoby nauczania języka obcego i ich charakterystyka. Przekonaj się, które metody pozwolą Ci opanować wymarzony język szybko i z największą skutecznością.
Nowoczesne metody nauki języka obcego
Nowoczesne metody nauki języka obcego
Direct method i metoda komunikatywna – nowoczesne sposoby nauki stawiające na mówienie. Poznaj ich cechy i zalety stosowania ich na kursach językowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Barbados

Barbados, Wrocław

Słowa kluczowe

Opinie (20)

Opinie o firmie Barbados

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Magda G.
Magda G.
3.0
31.05.2018
Mam mieszane uczucia. Jestem zadowolona z lektora i z samych zajec. Gdybym miala oceniac tylko ten aspekt, ocena bylaby bardzo wysoka. Nie lubie jednak podejscia wlascicielki szkoly do kursantow. Osobiscie mam czesto wrazenie, ze ja mam doslownie prosic, by sie na kurs zapisac. Wlascicielka ma nawyk narzucania roznych rzeczy i zakladania, ze kursanta o opinie pytac nie trzeba. Bardzo niszczy to sposob postrzegania tej szkoly dla mnie. A szkoda.
blad404
blad404
5.0
25.11.2019
Kursy językowe prowadzone w miłej atmosferze i małych grupach. Cieszę się, że tutaj trafiłam.
Robert
Robert
5.0
03.09.2019
Uczęszczałem tutaj na zajęcia angielskiego przed maturą. Egzamin zdałem najlepiej z grupy!
Magdalena
Magdalena
5.0
20.07.2019
Zdecydowałam się na kurs języka hiszpańskiego i nie żałuję. Mam nadzieję, że moje umiejętności językowe będę mogła przetestować podczas najbliższej podróży.
Renata
Renata
5.0
06.05.2019
Trafiłam tutaj na kurs języka biznesowego. To czego się nauczyłam, bardzo przypadło mi się w pracy. Polecam.
Oliwia
Oliwia
5.0
03.03.2019
Koleżanka poleciła mi szkołę Barbados. To był świetny pomysł. Dzięki temu odświeżyłam swoją wiedzę.
Anita
Anita
5.0
01.01.2019
Od kilku lat uczęszczam tutaj na kurs języka angielskiego. Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób. Można dużo materiału zapamiętać.
Daria
Daria
5.0
08.11.2018
Jedna z lepszych szkół języków obcych. Mają bogatą ofertę kursów. Polecam.
Helena
Helena
5.0
18.09.2018
Mimo, że mam 73 lata odważyłam się iść na kurs włoskiego, którego od dawna chciałam się nauczyć. Nie ma znaczenia wiek, panowie lektorzy byli nie tylko bardzo mili, ale przede wszystkim pomocni i dzięki nim spełniłam na starość swoje marzenia.
Maria
Maria
5.0
31.08.2018
Mój syn słabo sobie radził z angielskim w gimnazjum, ale po pół roku w Barbadosie znacznie się podciągnął. Jestem bardzo zadowolona, że go tam wysłałam.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
01.07.2018
Z pewnością wyróżnia ich rzetelne podejście do nauki. Naprawdę poświęcają czas każdemu kursantowi, mają nie tylko wiedzę, ale też mnóstwo cierpliwości. Pedagodzy na wysokim poziomie.
Karolina
Karolina
5.0
06.06.2018
Byłam tam już na dwóch kursach. Wreszcie znalazłam właściwą sposobność, by uczyć się ukochanego francuskiego. Dzięki!
Kamil
Kamil
5.0
05.05.2018
Robiłem kurs z języka branżowego i wszystko było, jak należy. Fachowość na sto procent.
Marzena
Marzena
5.0
05.04.2018
Nie są to jakieś ponure lochy ani zesłanie. Lektorzy naprawdę wiedzą, jak edukować poprzez zabawę i jak zaciekawić kursantów. Z całą pewnością na kursach w Barbadosie nie jest nudno.
Kuba
Kuba
5.0
18.03.2018
Profesjonalnie, widać, że nauczyciele mają nie tylko wiedzę, ale i chęci do nauki. Tak trzymać!
Monika
Monika
5.0
13.02.2018
Małe grupy to jest niewątpliwy plus. Nie było, jak w szkole gdzie nauczyciel ma ograniczony kontakt z uczniami, tu dla każdego znalazł się czas i uwaga. Taka nauka języka ma sens.
Norbert
Norbert
5.0
29.01.2018
Bezskuteczna nauka hiszpańskiego we własnym zakresie i ciągłe zaczynanie od początku to była moja bolączka od zawsze. W końcu zdecydowałem, że zobaczę, jak to jest w szkole języka. Wybrałem Barbados, bo miał dobre opinie i to był strzał w dziesiątkę. Realizuję już kolejny kurs i coraz swobodniej umiem posługiwać się hiszpańskim. Muchas gracias!
Anita
Anita
5.0
06.12.2017
Dla mnie metoda bezpośrednia to było idealne rozwiązanie, przez te kilka miesięcy trwania kursu nauczyłam się więcej francuskiego, niż przez ostatnie kilka lat. Serdecznie polecam.
Jolanta
Jolanta
5.0
28.11.2017
Bardzo dobre szkolenia Business English, podciągnęli moje słownictwo, bardzo przydało mi się to w relacjach biznesowych z zagranicznymi kontrahentami.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
30.10.2017
Bardzo dobra szkoła, przygotowywałem się do matury, dzięki nim bardzo podciągnąłem swój angielski, a egzamin zdałem na pięć. Super!