Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1182009242
Rok założenia:
2009

Polecane oferty

Warszawa, Powstańców Śląskich 106 lok. 3
Oferujemy profesjonalne leczenie zachowawcze. Istotna dla nas jest również profilaktyka stomatologi...
Ożarów Mazowiecki, Spacerowa 11
Mój gabinet wyposażony jest w sprzęt do diagnozowania i leczenia chorób zębów. Zdaję sobie sprawę, ...
Nieustannie pragniemy uświadamiać naszych pacjentów, iż o zęby należy dbać w każdym wieku, dlatego ...
Warszawa, Stefana Żeromskiego 1 lok. U9
W pracy stawiamy przede wszystkim na profilaktykę. Przeprowadzamy szereg zabiegów z jej zakresu, mi...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Barański, Skrzycki, lek. stomatolodzy sp.p." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 1182009242.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Stare Babice w województwie mazowieckim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2009. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Hubala-Dobrzańskiego 62. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 05-082 Stare Babice. Kompletne współrzędne GPS to: 52.25113N, 20.85005E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: gabinet@babicedental.pl. Branża Stomatolodzy to dziedzina, w której firma "Barański, Skrzycki, lek. stomatolodzy sp.p." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Wszystkie zabiegi wykonywane w gabinecie stomatologicznym mogą być przeprowadzone bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym. W ofercie gabinetu stomatologicznego jest między innymi: leczenie choroby próchnicowej zębów, zabiegi stomatologii zachowawczej, leczenie endodontyczne zębów, zapobieganie oraz leczenie chorób przyzębia.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 424 23 23 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Barański, Skrzycki, lek. stomatolodzy sp.p.

Barański, Skrzycki, lek. stomatolodzy sp.p., Stare Babice

Opinie (0)

Opinie o firmie Barański, Skrzycki, lek. stomatolodzy sp.p.