Kuchnia polska na wynos wraz z cateringiem
Kuchnia polska na wynos wraz z cateringiem, Bar U Jarka Jarosław Błaszkowski, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531492555
REGON: 382314538
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Bar u Jarka mieści się w Bydgoszczy. Jego właścicielem jest Jarosław Błaszkowski. Proponujemy Klientom obsługę cateringową na różne okazje, w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Oferta

Nie zawsze jest czas by przyrządzić obiady domowe i właśnie wtedy, aby zjeść porządny, zdrowy posiłek powstały z najwyższej jakości składników, zgodnie z tradycyjnymi recepturami, można skorzystać z naszej oferty.

Nasz bar oferuje dania tradycyjnej kuchni polskiej. W naszym menu uwzględniliśmy dania dla Klientów w dowolnym wieku, przez co zapewnić posiłki możemy każdej rodzinie. Jesteśmy profesjonalistami. Korzystamy z najwyższej jakości, świeżych składników. Nasi Klienci mogą liczyć na:
  • zupy
  • dania mięsne
  • dania warzywne
  • napoje
  • zestawy obiadowe
  • przystawki
Zgodnie z oczekiwaniami Klientów, możemy także zaproponować catering na imprezy okolicznościowe o dowolnym charakterze. Dowozimy obiady domowe na wskazany adres, jak również przygotowujemy specjalne propozycje dla firm oraz gości różnego rodzaju spotkań rodzinnych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest catering świąteczny dla osób, które na przykład nie mogą poświecić wystarczającej ilości czasu na przygotowanie ulubionych wigilijnych potraw.

Zapewniamy przepyszne dania, atrakcyjne ceny oraz najwyższy poziom obsługi.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Bar U Jarka Jarosław Błaszkowski

Bar U Jarka Jarosław Błaszkowski, Bydgoszcz

Opinie (1)

Opinie o firmie Bar U Jarka Jarosław Błaszkowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

treiso
treiso
5.0
13.01.2021
Polecam z zadowoleniem. Skorzystałem z ich oferty i muszę przyznać, że dokładnie na taką obsługę cateringową liczyłem. W atrakcyjnej cenie naprawdę można się najeść.