Pyszne dania na imprezy okolicznościowe
Pyszne dania na imprezy okolicznościowe, BAR BOROWIK JOANNA KOPCZYŃSKA, Huta Podgórna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7621742948
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Bar Borowik to miejsce prowadzone przez Joannę Kopczyńską i znajduje się w Hucie Podgórnej, w powiecie niżańskim, województwie mazowieckim. Działa od 2012 roku. Wszystkim naszym gościom serwujemy świeże dania polskiej kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Bar Borowik to miejsce, w którym gościmy naszych Klientów i staramy się im zapewnić jak najlepsze usługi gastronomiczne. Przyrządzamy dania ze świeżych warzyw, owoców i mięs. Starannie dobieramy przyprawy i wszystkie składniki. Niejedne z dań, są naszymi autorskimi pomysłami, które cieszą się dobrą opinią wśród smakoszy. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszej pięknej i zadbanej sali, w której zorganizujemy imprezy okolicznościowe.

Nasze usługi to:
  • organizacja chrzcin,
  • organizacja urodzin,
  • imprezy rodzinne.
Niezależnie od tego, czy impreza dotyczy osiemnastych urodzin, czy wesela zawsze dajemy z siebie wszystko. Dbamy o wystrój sali, a przede wszystkim zapewniamy smaczną tradycyjną kuchnię polską. W naszym barze odbyła się już niejedna impreza okolicznościowa, a zadowolenie naszych Klientów to dla nas najlepsza wizytówka. Lata doświadczeń w tym zakresie pozwalają nam na dobrą organizację i komunikację z gośćmi. Nie bieżąco podajemy gorące dania i napoje, a menu ustalamy dużo szybciej z naszymi Klientami.

Oprócz imprez na co dzień serwujemy także lekkie i zdrowe śniadania oraz smaczne i treściwe obiady, które mają domowy smak.

Zapraszamy do Baru Borowik na pyszne dania jak w domu.

Artykuły

Usługi cateringowe na dowóz, czyli zdrowa alternatywa dla fast foodów
Usługi cateringowe na dowóz, czyli zdrowa alternatywa dla fast foodów
Zabiegani, zapracowani, często nie mamy czasu na gotowanie dla siebie obiadu. Z pomocą przychodzą usługi cateringowe. Zobaczmy jakie mamy ich rodzaje cateringu?

Wideo

Kontakt

Kontakt BAR BOROWIK JOANNA KOPCZYŃSKA

BAR BOROWIK JOANNA KOPCZYŃSKA, Huta Podgórna

Opinie (5)

Opinie o firmie BAR BOROWIK JOANNA KOPCZYŃSKA

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
25.02.2020
Bardzo smaczne i rozsądne cenowo posiłki, sprawna obsługa. Dobra jakość mimo, że w okolicy nie ma w zasadzie konkurencji.
Beata
Beata
4.0
29.01.2020
Super klimat panuje w sali baru Borowik. Warto tu zorganizować imprezę rodzinną.
Milena
Milena
5.0
17.12.2019
Impreza bardzo się udała. Miejsce jak znalazł! Sala ładna, estetycznie przystrojona i pojemna, polecam.
Ania
Ania
5.0
04.09.2019
Bardzo miła kelnerka. Zadbała o to, aby cała moja rodzina była należycie obsłużona. Podała najpierw zimne napoje, a potem przyniosła ciepłe posiłki, które były świeże i smaczne.
Piotr
Piotr
5.0
20.07.2019
Bardzo smacznie i zdrowo. Wstąpiłem tutaj na śniadanie. Bardzo mi smakowało. Było lekkie i wyglądało apetycznie. Polecam.