Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:30
Wt.
08:00 - 17:30
Śr.
08:00 - 17:30
Cz.
08:00 - 17:30
Pt.
08:00 - 17:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6380005112
REGON: 000496780
KRS: 0000113869
Rok założenia:
1907
Branża:

O firmie

Banki, Bank Spółdzielczy w Pszczynie, Pszczyna Siedziba naszego Banku Spółdzielczego znajduje się w Pszczynie, w województwie śląskim. Specjalizujemy się w zakładaniu kont, bankowości elektronicznej, doradztwie finansowym oraz wyrabianiu kart kredytowych i bankomatowych. Pracuje u nas wykwalifikowany personel z bogatą wiedzą i cennymi umiejętnościami. Początek naszej działalności w branży sięga 1907 roku.

Oferta

Oferta naszego banku obejmuje wiele atrakcyjnych rozwiązań dotyczących rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunków a-vista oraz lokat. Specjalizujemy się także w pożyczkach i kredytach. Zajmujemy się również bankowością elektroniczną. Dysponujemy siecią ponad 3 500 bankomatów.

Jakie są korzyści płynące ze współpracy z Bankiem Spółdzielczym?

Korzyści płynące ze współpracy z Bankiem Spółdzielczym to profesjonalnie świadczone usługi bankowe. Zatrudniamy doświadczony personel zawsze służący doradztwem podczas wyboru korzystnego kredytu, lokaty czy też pożyczki. Pomożemy w założeniu konta. Nasza oferta skierowana jest do osób w każdym wieku. Zajmujemy się zakładaniem kont młodzieżowych. Zainteresowanym założymy bankowy rachunek oszczędnościowy.

Kadra doświadczonych pracowników do każdego klienta podchodzi z pozytywnym nastawieniem. Zapewniamy profesjonalną obsługę w miłej atmosferze oraz wiele korzyści płynących z umiejętnego oszczędzania i zarządzania finansami. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i odpowiedź na każde pytanie. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Ponadto naszym niezaprzeczalnym atutem jest prowadzenie bankowości internetowej. Jest to znaczne ułatwienie, ponieważ przelewy, sprawdzanie stanu konta i wiele innych czynności odbywa się bez wychodzenia z domu, tak więc z oszczędnością czasu i niekiedy pieniędzy.

Co wyróżnia nasz Bank Spółdzielczy z Pszczyny na tle konkurencji?

Nasz bank na tle konkurencji wyróżnia kompleksowa i różnorodna oferta. Poza pożyczkami, depozytami, lokatami pieniężnymi oraz innymi oferowanymi przez wiele banków usług specjalizujemy się także w ubezpieczeniach. W tym zakresie ubezpieczeń podjęliśmy współpracę z Grupą Concordia. Oferujemy:
  • ubezpieczenia majątkowe
  • ubezpieczenia komunikacyjne
  • ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenia rolne
  • ubezpieczenia osobowe
Co gwarantujemy naszym klientom?

Naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście i skrupulatne oraz elastyczne potraktowanie ich sprawy. Wszystkie zlecenia realizujemy rzetelnie. W przypadku jakichkolwiek pytań serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego. Udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na nie wszystkie.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Kontakt

Kontakt Bank Spółdzielczy w Pszczynie

Bank Spółdzielczy w Pszczynie, Pszczyna

Opinie (0)

Opinie o firmie Bank Spółdzielczy w Pszczynie