Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371093207
REGON: 070376707

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Laboratorium działa już od ponad 25 lat. Swoje usługi kieruje do lekarzy stomatologów i gabinetów s...
Głównym przedmiotem mojej działalności jest świadczenie usług stomatologicznych. Wykonuję również w...
Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu osób. O zęby trzeba jednak codziennie dbać i nie wystarcz...
Jesteśmy lekarzami, którzy doświadczenie zdobywali w wiodących placówkach w kraju. Gwarantujemy wys...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Banet & Banet Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 9371093207. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 070376707.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Wilkowice w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Wyzwolenia 18. Korespondencyjny kod pocztowy to: 43-365 Wilkowice. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.7621218039216N, 19.0901474901961E. Branża Stomatolodzy to dziedzina, w której firma "Banet & Banet Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres usług dentystycznych mających na celu pozbycie się wszelkich problemów z zębami. W zakresie usług gabinetu stomatologicznego znajduje się między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 33 817 12 42.

Kontakt

Kontakt Banet & Banet Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Banet & Banet Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Wilkowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Banet & Banet Niepubliczny Stomatologiczny Zakład Opieki Zdrowotnej