Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 4990299660
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...
Prowadzimy ośrodek wypoczynkowy nad morzem. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Mamy do wynajęcia trz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Baltis. Kupracz Ł." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 4990299660.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Działa na rynku od 2010 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Słowackiego 2. Kod pocztowy do korespondencji to: 76-150 Darłowo. Kompletne współrzędne GPS to: 54.4166N, 16.40258E. Branża, w której specjalizuje się firma "Baltis. Kupracz Ł." to Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Baltis. Kupracz Ł." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Darłowo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 665 573 767 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Baltis. Kupracz Ł.

Baltis. Kupracz Ł., Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Baltis. Kupracz Ł.