Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 4990299660
Rok założenia:
2010

Polecane oferty

Nasz ośrodek wczasowy Katani oferuje Państwu różnorodną ofertę noclegową nad polskim morzem. Państw...
Dworek Jamneński położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu szerokiej plaży. To idealne miejsce...
Ogromnym atutem ośrodka Mewa jest jego lokalizacja, gdyż znajduje się bardzo blisko plaży. Oferujem...
Oleńka jest to nowoczesny ośrodek wczasowy w Sarbinowie. Posiadamy drewniane, sześcioosobowe domki ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Baltis. Kupracz Ł." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 4990299660.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Darłowo w województwie zachodniopomorskim. Działa na rynku od 2010 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Słowackiego 2. Kod pocztowy do korespondencji to: 76-150 Darłowo. Kompletne współrzędne GPS to: 54.4166N, 16.40258E. Branża, w której specjalizuje się firma "Baltis. Kupracz Ł." to Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Baltis. Kupracz Ł." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Darłowo jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 665 573 767 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Baltis. Kupracz Ł.

Baltis. Kupracz Ł., Darłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Baltis. Kupracz Ł.