Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9481045876
REGON: 670096060
Rok założenia:
1982
Branża:

O firmie

Biuro projektów ZISTB powstało w 1982 roku. Siedziba mieści się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się projektowaniem różnego rodzaju instalacji. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Tomasz Balcerowiak.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie instalacji sanitarnych. W branż y działamy od 35 lat, dlatego mamy pewność, że poradzimy sobie z najbardziej skomplikowanym zleceniem. Ofertę kierujemy do przedsiębiorstw i osób indywidualnych.

Zakres naszych obowiązków obejmuje projektowanie instalacji wodociągowych, projektowanie instalacji sanitarnych, a także projektowanie instalacji grzewczych. Wszystkie zlecenia wykonujemy z pomocą nowoczesnych technologii, dzięki czemu całkowity proces przebiega znacznie szybciej. Wszelkie zmiany i przeróbki nanosimy po wcześniejszej konsultacji z klientem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania, które są związane z instalacjami sanitarnymi. Podpowiemy też, czym się kierować przy wyborze odpowiedniej, która spełni Państwa oczekiwania.

Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do odwiedzenia Biura projektów ZISTB w Radomiu.

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Balcerowiak Tomasz. Biuro projektów ZISTB

Balcerowiak Tomasz. Biuro projektów ZISTB, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Balcerowiak Tomasz. Biuro projektów ZISTB