Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8391981672
REGON: 770519852
Rok założenia:
1997

O firmie

Bajda-Kozioł Maria Gabinet Stomatologiczny od 1997 roku pomaga Pacjentom w problemach dentystycznych. Gabinet Stomatologiczny znajduje się w miejscowości Kobylnica w województwie pomorskim.

Oferta

Podchodzimy indywidualnie do każdego Pacjenta. Dzięki temu mamy pewność skutecznego rozwiązania problemów stomatologicznych.

Stosujemy skuteczne znieczulenia poprzedzone znieczuleniem miejscowym. Pozwala nam to na szybkie i bezbolesne dla Państwa działania. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie:
- usunąć wszystkie zepsute korzenie lub zęby i wykonać protezy wczesne lub natychmiastowe,
- wyleczyć wszystkie zepsute zęby,
- wykonać korony lub mosty porcelanowe.

Metoda ta jest bezbolesna. Pozwala nam na usunięcie kilku, a czasem nawet kilkunastu zębów na jednej wizycie dzięki czemu leczenie chorych zębów jest prostsze niż wcześniej.

Zajmujemy się leczeniem zębów, a także instruktażem higieny jamy ustnej ponieważ w naszej poradni stomatologicznej leczymy dzieci i dorosłych. Ponadto usuwamy kamień nazębny, lakujemy i lakierujemy zęby. Dokonujemy przeglądów stomatologicznych. Skutecznie wybielamy zęby, także te martwe. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych lekarzy stomatologów.

W nagłych sytuacjach nie trzeba dokonywać zapisów. Wystarczy przyjść do gabinetu dentystycznego i poczekać na swoją kolej.

Ponadto oferujemy bezpłatne konsultacje, porady i wyceny. Przyjdź i sprawdź nas!

Kontakt

Kontakt Bajda-Kozioł Maria Gabinet Stomatologiczny

Bajda-Kozioł Maria Gabinet Stomatologiczny, Kobylnica

Opinie (0)

Opinie o firmie Bajda-Kozioł Maria Gabinet Stomatologiczny