przyjazna Zamki, klamki, Bajda Firma Produkcyjno-Handlowa Czesław Bajda, Rzeszotary

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6790061943
REGON: 120271170
Rok założenia:
1986
Branża:

O firmie

Jako firma Bajda działamy już od 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszotarach, w województwie małopolskim, w powiecie krakowskim. Właścicielem firmy jest Czesław Bajda. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w branży, dzięki temu lista naszych zadowolonych klientów jest coraz dłuższa. Zajmujemy się produkcją okuć budowlanych. Prowadzimy sprzedaż artykułów na miejscu lub za pośrednictwem firm kurierskich na terenie całego kraju. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

W ramach oferty klientom proponujemy artykuły metalowe takie jak:
 • komplet wkrętów do drewna (klamka na długi szyld),
 • komplet śrub wraz z nakrętkami (tzw. kołpaki),
 • kołyska klamki,
 • klamka na okrągły szyld oraz klamka oszczędnościowa,
 • bolec do klamki (za wyjątkiem klamki na tzw. seger).
Podczas remontu mieszkania lub domu, wymiany drzwi albo okien, warto zaopatrzyć się w klamki i inne niezbędne elementy właśnie u nas.

Ponadto w sprzedaży mamy artykuły plastikowe takie jak:
 • klamki okienne DR,
 • komplety śrub,
 • oliwka okienna plastikowa,
 • komplety montażowe,
 • element do wzmocnienia framugi okna.
Do produkcji okuć budowlanych używamy nowoczesnych urządzeń, posiadających odpowiednie atesty. Wszystkie produkty tworzone są w naszym zakładzie. Zapewniamy niskie ceny oraz bezpośrednią dostawę do klienta.

Zapraszamy do współpracy z firmą Bajda.

Kontakt

Kontakt Bajda Firma Produkcyjno-Handlowa Czesław Bajda

Bajda Firma Produkcyjno-Handlowa Czesław Bajda, Rzeszotary

Aktualności

 • klamka do drzwi

  29.05.2024

  Wybór odpowiedniej klamki do drzwi może wydawać się błahym zadaniem, jednak od tego elementu zależy nie tylko estetyka wnętrza, ale także komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo mieszkańców. Warto zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonana jest klamka, ponieważ wpływa on na jej trwałość i odporność na uszkodzenia - w ofercie firmy Bajda w Rzeszotarach znajdziemy szeroki wybór klamek wykonanych z różnych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy mosiądz. Kolejnym istotnym aspektem jest ergonomia klamki, która powinna być dopasowana do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkowników, a także harmonijnie współgrać z wystrojem wnętrza. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Państwu wybrać idealną klamkę do drzwi, gwarantując satysfakcję oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

  Więcej informacji

Opinie (1)

Opinie o firmie Bajda Firma Produkcyjno-Handlowa Czesław Bajda


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Patrycja
Patrycja
4.0
31.05.2022
Polecam tę firmę z czystym sumieniem! Tworzą naprawdę ładne i wytrzymałe klamki do drzwi. Sama skorzystałam i jestem naprawdę zadowolona!