Nieruchomości to nasza pasja
Nieruchomości to nasza pasja, B&m Finance Beata Karaś-piekarska, Zabrze

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6482581109
REGON: 240738518
Rok założenia:
2007

O firmie

Firma B&M Finance zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Siedziba znajduje się w Zabrzu, w województwie śląskim. Właścicielką jest Beata Karaś-Piekarska.

Oferta

Jako firma B&M Finance zajmujemy się handlem nieruchomościami. Pracujemy jako pasjonaci, którzy chcą zaoferować klientowi najlepsze rozwiązanie. Zajmujemy się doradztwem i dopilnujemy wszelkich czynności, które doprowadzą do finalizacji transakcji czyli sprzedaży, kupna i najmu nieruchomośći. Mamy bogate wieloletnie doświadczenie. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, a także kontaktu z klientem. Naszym zadaniem jest przedstawienie najkorzystniejszej oferty na rynku. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych, ale i firm.

W naszej ofercie można znaleźć nieruchomości takie jak:
  • działki,
  • mieszkania,
  • domy,
  • bloki,
  • kamienice,
  • lokale użytkowe.
Gwarantujemy najniższe ceny dostosowane do obecnej sytuacji nieruchomości na rynku. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z całkowitym zaangażowaniem. Zawsze kierujemy się dobrem klienta. Pomożemy w zdobyciu finansów na zakup nieruchomości. Współpracujemy z wieloma bankami, które są w stanie przedstawić swoją ofertę.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy B&M Finance w Zabrzu.

Wideo

Kontakt

Kontakt B&m Finance Beata Karaś-piekarska

B&m Finance Beata Karaś-piekarska, Zabrze

Opinie (2)

Opinie o firmie B&m Finance Beata Karaś-piekarska

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Magia M.
Magia M.
2.0
19.06.2018
Pani myli dokumenty, rozsyła dane innych klientów z informacjami poufnymi dotyczącymi kredytów do innych klientów. Nie polecam. Rozpowiada dane poufne znajomym
Pamela
Pamela
4.0
12.11.2019
Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam swój wymarzony dom. Proces kupna trwał naprawdę krótko i jestem zadowolona z usług pośrednika. Bardzo dobre biuro.