Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811125199
REGON: 630743880
Rok założenia:
1996

O firmie

Firma dźwigowa B&K znajduje się w Poznaniu. Działalność prowadzimy od 1996 roku. Zajmujemy się serwisowaniem dźwigów. Właścicielami są Zbigniew Byczyński oraz Andrzej Kochaniak.

Oferta

Posiadamy 22-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w naprawianiu wszystkich urządzeń dźwigowych i dźwignicowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i właścicieli firm, które działają np. w branży budowlanej.

Serwisujemy:
  • podesty,
  • żurawie,
  • windy,
  • suwnice,
  • dźwigi osobowe.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem technicznym na każdym kroku. Jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejszą usterkę i ją usunąć.

Ponadto podejmujemy się konserwacji dźwigów osobowych, dźwigów towarowo-osobowych, wciągników, wciągarek, wózków widłowych, żurawi samochodowych i wieżowych oraz podnośników koszowych. Zajmujemy się też montażem tych urządzeń.

Drugim profilem naszej działalności jest przeprowadzanie szkoleń dla potencjalnych operatorów dźwigów, wózków widłowych i dźwignic. Tworzymy także dokumentację rejestracyjną dla Urzędu Dozoru Technicznego.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy B&K w Poznaniu.

Kontakt

Kontakt B & K Firma dźwigowa

B & K Firma dźwigowa, Poznań

Opinie (1)

Opinie o firmie B & K Firma dźwigowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
05.09.2013
profesjonalna obsługa i szybka realizacja serwisu.