Kompleksowa obsługa księgowa firm
Kompleksowa obsługa księgowa firm, Avotaxus. Biuro rachunkowe. Michał Wasik, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6782927836
REGON: 120479604
Rok założenia:
2007

O firmie

Nazywam się Michał Wasik i jestem wykwalifikowanym księgowym. Prowadzę biuro księgowe Avotaxus, którego siedziba znajduje jest w Krakowie. Działalność rozpocząłem w 2007 roku. Posiadam wieloletni staż zawodowy oraz bogate doświadczenie, które przekładają się na wysoką jakość usług.

Oferta

Wyróżnia mnie fachowe i rzetelne podejście do każdej sprawy i uwzględnienie indywidualnych potrzeb klientów. Jestem doświadczonym i wysoko wykwalifikowanym księgowym. Mogę Państwu zaproponować zajęcie się wszelkiego rodzaju sprawami rachunkowymi, których podejmę się z dużym zaangażowaniem. Oferuję również kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową. Oferta mojego biura rachunkowego Avotaxus skierowana jest do małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych.

Podejmę się sporządzania comiesięcznych oraz corocznych deklaracji podatkowych zarówno od osób fizycznych, jak i prawnych. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy także rozliczanie podatku od towarów i usług. Zajmuję się przygotowywaniem dokumentacji dla ZUS oraz US. Świadczę usługi księgowe, które swoim zakresem obejmują m.in.:
  • prowadzenie ksiąg podatkowych
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów
  • prowadzenie ewidencji operacji bankowych
  • prowadzenie ewidencji operacji kasowych
  • prowadzenie ewidencji na potrzeby rozliczania podatku VAT
Ewidencjonuję także wyposażenie, środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne. Do zakresu moich obowiązków należy także profesjonalna obsługa kadrowo-płacowa, w ramach której prowadzę podstawową dokumentację osobową pracowników firmy. Przygotowuję umowy o pracę, jak również opracowuję listy płac. Mogą Państwo także liczyć na doradztwo przy zakładaniu działalności gospodarczej oraz organizowaniu działu księgowości w firmie. Zapewniam sprawne oraz rzetelne uporanie się ze sprawami rachunkowymi firmy. Gwarantuję rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniam poufność powierzonych mi informacji.

Więcej o moim biurze Avotaxus dowiedzą się Państwo na stronie internetowej lub pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Avotaxus. Biuro rachunkowe. Michał Wasik

Avotaxus. Biuro rachunkowe. Michał Wasik, Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Avotaxus. Biuro rachunkowe. Michał Wasik